Vyhľadať podujatie

VYŽREBOVANÉ / Súťaž na kabaretné predstavenie v rámci Festivalu Amplion 2018

http://www.kamdomesta.sk/public/files/Sutaz-obr/Spolek_Kaspar_JONAS_A_TINGL-TANGL_by_Michal_Hladik_08.jpg


Zapojte sa do súťaže o 2 vstupenky na úctivý remake legendárneho kabaretu
J. Šlitra a J. Suchého JONÁŠ A TINGL-TANGL v podaní Divadla Kašpar z Prahy.

Vyžrebovaných výhercovcov nájdete TU


Čo si predstavíte, keď sa povie Šlitr & Suchý? Károvaný oblek, slamák, krásne tanečnice alebo šlágre Honky-tonky blues, Zlá neděle či Klementime? Tieto skladby z dielne komickej dvojice Šlitr & Suchý po prvýkrát zazneli v kabarete Jonáš a tingl-tangl pred 50 rokmi v legendárnom pražskom Divadle Semafor. A teraz vznikol ich úctivý – poctivý remake. Môžete sa preto tešiť opäť na výborný kabaret! Swingová kapela, spievajúci komici, dámske tanečné trio, veľa humoru a spomienka na tie najkrajšie časy 60. rokov minulého storočia.

Tak vyveste fangle na tingl-tangle, pretože teď jse budem SMÁT...!

Divadelní spolek Kašpar sídli v pražskom Divadle v Celétné. Existuje 25 rokov a má nekomerčný repertoár viac než 30 inscenácií. Uvádza české aj svetové novinky, pôvodné dramatizácie či vlastné texty. Realizuje aj bytové divadlo. Remake je v réžii Jakuba Špalka, principála spolku Kašpar.

Viac o festivale AMPLION na www.amplion.eu


 

Ako sa volá legendárne pražské divadlo, v ktorom pred 50 rokmi vystupovala slávna humoristická dvojica Jiří Šlitr a Jiří Suchý?

Vyberte jednu z možností:
Odoslaním formulára súhlasite s podmienkami súťaže

Vyplnením údajov a odoslaním vášho e-mailu budete zaradení do súťaže o uvedenú výhru. Zapojením sa do súťaže zároveň súhlasíte s odosielaním newslettra 1xdenne na vašu e-mail adresu (v prípade nezáujmu sa môžete odhlásiť).

Výhercovia budú informovaní o výhre e-mailom. Zoznam výhercov už vyžrebovaných súťaží nájdete tu