Vyhľadať podujatie

SVADOBNÁ VÝSTAVA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Siedmy ročník svadobnej výstavy, ktorá sa uskutoční 18.10.2020 (nedeľa) v čase od 9.00 do 18.00 hod. v priestoroch hotela DoubleTree by HILTON na Hlavnej ulici č. 1 v Košiciach.
 
Výstava je určená pre budúce nevesty, ich príbuzných a známych, ktorí nevestám pomáhajú s prípravou ich dňa D, ale aj širokú verejnosť so záujmom o všetko pekné.


 
Príďte načerpať inšpiráciu k plánovaniu svojej svadby. Veríme, že k naplneniu sna o dokonalej svadbe prispejú tí najlepší z najlepších – svadobní profesionáli, ktorí na výstave predstavia aktuálnu ponuku služieb spojených s prípravou svadby. Budúce nevesty, ktoré hľadajú dokonalé miesto na svoj svadobný deň, privítame v exkluzívnych priestoroch kongresových sál hotela DoubleTree by Hilton Košice. Najnovšiu ponuku svadobných a spoločenských šiat návštevníkom predstavia popredné svadobné salóny, nebudú chýbať spoločnosti ponúkajúce svadobné obleky, košele a doplnky pre ženíchov, svadobné doplnky a topánky pre nevesty. Páry pripravujúce svoju svadbu si budú môcť vybrať a objednať svadobné obrúčky a šperky. Svoju šikovnosť, kreativitu a organizačný talent predstavia floristi a svadobné agentúry. Vybrať si budete môcť aj svadobné oznámenia, fotografa, kameramana a množstvo ďalších služieb, ktoré využijete pri príprave svadobného dňa.
 
Počas výstavy sa môžete tešiť na špeciálne výstavné zľavy a ponuky od vystavovateľov, ochutnávky svadobných koláčov, či vína, bohatý sprievodný program a viaceré prekvapenia.
 
Pre každú budúcu nevestu je na výstave pripravený praktický darček.
 
Kúpou vstupenky budete automaticky zaradení do žrebovania o atraktívne ceny v tombole. Viac informácií o výstave nájdete na www.perfectevent.sk.

  FACEBOOK EVENT