Upozornenie:  The Neighbourhood sú nútení z pandemických dôvodov presunúť svoj plánovaný bratislavský koncert v NTC na nový termín, ktorým je sobota, 27. november 2021! Miesto ostáva nezmenené, zakúpené lístky sú naďalej automaticky v platnosti.   

The Neighbourhood presúva bratislavský koncert, zároveň dnes vydáva album
 
Aj skupina The Neighbourhood je nútená z pandemických dôvodov presunúť celé svoje plánované európske turné, vrátane bratislavského koncertu, ktorý mal byť v AXA aréna NTC. Novým termínom je sobota, 27. november 2021. Miesto ostáva nezmenené, zakúpené lístky sú naďalej automaticky v platnosti. Vstupenky sa predávajú exkluzívne cez sieť Lístocheck.


 
Súčasne s budúcoročným turné kapela dnes ohlasuje aj vydanie ich štvrtého albumu, Chip Chrome & The Mono-Tones s jedenástimi singlami! Už teraz zverejnený album sa svojimi prehraniami a zhliadnutiami blíži ku krásnemu číslu, 50 miliónov, čo dokazuje úspech. Na albume sa nachádzajú predtým vydané single Pretty Boy, Devil’s Advocate, Cherry Flavoured a Middle of Somewhere. Album nadväzuje na ich vydanie z roku 2018, Hard To Imagine The Neighborhood Ever Changing, a obsahuje aj pieseň Lost in Translation, ktorej video vyšlo včera. “Chip Chrome pristál včas a ukázal sa ako strieborná podšívka pre The Neighbourhood.” vyjadril sa spevák, Jesse Rutherforf, k novému albumu. Chip Chrome & The Mono-Tones považuje skupinu za úplne transformovanú na titulné postavy albumu. Jesse znázorňuje Chip Chrome a zvyšok skuoiny Mono-Tones. Názov, ktorý bol pôvodne predstavený vo videu Middle of Somewhere z roku 2019, sa rýchlo stal ďalším znakom a inšpiráciou kapely na tvorbu nového vývoja ich zvuku a umeleckého prejavu.

Vstupenky na státie alebo na sedenie stoja 39,50 € exkluzívne iba v sieti Listocheck.

FACEBOOK EVENT