Vyhľadať podujatie

Doprajte si priamo v Prešove unikátny zážitok: Podarí sa vám uniknúť v stanovenom čase?

PR článok

Escape room alebo úniková hra je atrakcia, ktorá funguje vo svete viac ako 10 rokov, no aj napriek tomu veľa ľudí ešte o takomto druhu zábavy ani len netuší. Vedeli ste, že tento zážitok máme aj v Prešove?


Zdroj: www.lockdown.sk

Na Slovensku je niekoľko takýchto escape room, no jednou z najlepšie hodnotených je ESCAPE ROOM LOCKDOWN PREŠOV, ktorá nedávno získala ocenenie Travelers choice.

O čo ide?

Hráči escape room na ten pocit nevedia zabudnúť. Ocitnete sa v reálnom priestore so skupinou vašich priateľov, kolegov z práce (teambuilding) alebo s rodinou. Dostanete úlohu a časomiera s spúšťa. Vy a váš tím musíte nájsť spôsob, ako sa z daného priestoru dostať. Väčšinou sú escape room projektované na spoluprácu v tíme.

Všetky závity v hlavách hráčov pracujú na plné obrátky, ruky sa potia, vyplavuje sa aj adrenalín. Verte, že radosť z vyriešenej úlohy je obrovská.

Veľmi nás teší, že naše hry sú obľúbené a zákazníci od nás odchádzajú s nezabudnuteľným zážitkom,“ hovorí majiteľ ESCAPE ROOM LOCKDOWN PREŠOV, Vladimír Feduš.

Úniková hra v Prešove je unikát

Escape room Lockdown má v Prešove zatiaľ k dispozícii dve únikové hry. Tretia je momentálne v príprave, no majiteľ už teraz plánuje ďalšie tematické miestnosti, ktoré pribudnú čoskoro.

Prvá z nich, Útek z väzenia je pre skutočných fajnšmekrov. Píše sa rok 1953. Mesto Prešov sa zmieta vo veľkých občianských nepokojoch. Vy všetci ste sa stali jednými z neprávom odsúdených z vraždy dôstojníka a ocitli ste sa v tejto väznici. V centre práve vypukla veľká vzbura a všetci ozbrojení boli okamžite povolaní na pomoc. To dáva tebe a tvojmu tímu jedinečnú šancu uniknúť a očistiť vaše meno! Ale pozor! Máte maximálne 70 minút, kým sa dozorcovia vrátia…

Aby sa zvýraznil pocit reality dostane celý váš tím skutočný väzenský mundúr!

Cestujú k nám skupinky z celého Slovenska, len aby si zahrali naše hry, taktiež turisti, ktorí zavítajú na východné Slovensko. Takže ak niekoho napadne, že čo v Prešove alebo kam v Prešove, máme jeden skvelý tip www.lockdown.sk,“ hovorí s hrdosťou v hlase Feduš.


Zdroj: www.lockdown.sk

Druhá ponúkaná hra nie je o nič menej napínavá a zábavná. City game, čiže mestská hra – Tajomstvo 49-tej rovnobežky sa odohráva priamo v centre Prešova.

Práve sa nachádzate v jednom z pôvodných meštianskych domov v Prešove. Cez túto budovu prechádza 49-ta rovnobežka. Možno to neviete, ale pôvodné meštianske domy mali aj trojpodlažné pivnice, ktoré slúžili ako sklady. Keď sme robili EscapeRoom Lockdown, v tejto našej pivnici sa našla uzamknutá debnička. Máme k nej len strohé informácie. Podarí sa vám odhaliť jej tajomstvo?


Zdroj: www.lockdown.sk

Ak vás niektorá z hier zaujala, rezervujte si svoj čas na telefónnom čísle 0948 905 005.

Viac info na www.lockdown.sk.


Zdroj: www.lockdown.sk

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj fotogalérie: www.lockdown.sk