Vyhľadať podujatie

Salón Golden Kinnaree znovu otvorený: Doprajte si pravú thajskú masáž

PR článok

Dobrou správou je, že košický masážny salón Golden Kinnaree je znovu otvorený. Funguje v čase od 9.00 do 20.00 hod. každý deň v režime OP. Doprajte sebe a Vašim blízkym darček v podobe thajskej masáže.


Zdroj: Golden Kinnaree

Darček v podobe luxusného oddychu

Pokiaľ ešte nemáte vianočný darček pre svoju rodinu, priateľov prípadne zamestnancov alebo obchodných partnerov, máte možnosť potešiť ich a zakúpiť si darčekový poukaz priamo na recepcii, poprípade online poukaz na webovej stránke www.goldenkinnaree.sk a dopriať im tak príjemný zážitok. Takýto darček určite neostane ležať bez povšimnutia a ocenia ho aj tí náročnejší.

Účinky thajskej masáže

Je všeobecne známe, že Thajská masáž dodáva Vášmu telu potrebnú silu, zlepšuje vitalitu a v neposlednom rade aj duševné zdravie.

Thajská masáž poskytuje hneď niekoľko výhod pre naše zdravie. Posilňuje Váš imunitný systém a zlepšuje krvný obeh. Uvoľní svalstvo a vďaka jogovým technikám zlepšuje aj jeho flexibilitu. Pomáha pri bolestiach chrbta a posilňuje kĺby. A čo je veľmi dôležité hlavne v tomto, ale aj v každom inom období prinavráti Vám duševnú rovnováhu a vnútorný pokoj.

Ak si zvolíte thajskú masáž, účinky sa dostavia takmer okamžite a vy budete odchádzať príjemne nabudený a cítiť sa ako znovuzrodený.

Určite stojí za to, ísť si takúto thajskú masáž vyskúšať a na vlastnom tele sa presvedčiť o jej blahodarných účinkoch.

Verní tradíciám

V masážnom salóne Golden Kinnaree môžete nájsť naozaj kúsok Thajska. Okrem vždy usmiatych thajských masérok Vás priestory tohto salónu očaria svojou autentickosťou.

Tradičná thajská masáž ponúka aj rôzne obdoby tejto masáže, pri ktorých môžete zrelaxovať po náročnom dni a načerpať novú energiu.

Prevažne v zimnom období, ale taktiež aj počas celého roka patrí medzi obľúbené masáže aj Bylinná Kráľovská masáž, pri ktorej masérky pracujú s plátenými vreckami, ktoré sú namiešané z viac ako 10 vzácnych bylín. Tieto bylinné vrecká sa najskôr nahrejú v parnom kúpeli a potom sa prikladajú na miesta, kde sa hromadí stres a napätie. Teplo a esenciálne oleje z byliniek vyživujú pokožku a tým zároveň stimulujú krvný obeh.

Jednou z najobľúbenejších masáží je Thajská olejová aromaterapeutická masáž, ktorá je miernejšou formou Tradičnej thajskej masáže.

Zákazník má možnosť si vybrať pri tejto masáži niektorý z aromaterape­utických olejov rôznych vôní. Pri tejto masáži masérka využíva trecie hmaty v kombinácii s akupresúrnymi tlakmi.

Pre ľudí, ktorých trápi chrbát a majú sedavé zamestnanie v košickom štúdiu ponúkajú Thajskú masáž chrbta a šije a taktiež aj Kancelársku masáž. Tieto masáže sa vykonávajú bez použitia oleja, prípadne použitím thajského bylinného balzamu, ktorý je obľúbený taktiež aj medzi zákazníkmi.

Protipandemické opatrenia

Na to, aby mohla prevádzka otvoriť, musí spĺňať prísne hygienické kritéria. „Naša prevádzka bude aj naďalej dodržiavať hygienické opatrenia na ochranu vášho zdravia a taktiež zdravia našich zamestnancov. Dezinfikujeme miestnosť po každom klientovi a prestávka medzi jednotlivými masážami je 30 minút kvôli pôsobeniu dezinfekčných prostriedkov, pravidelne sa dezinfikujú aj všetky dotykové plochy na prevádzke a naši zamestnanci sú očkovaní na ochorenie Covid-19,“ uvádza sa na oficiálnom webe salónu.

Objednajte sa

Podľa majiteľky štúdia Golden Kinnaree je ideálne ak sa na masáž objednáte dopredu. Môžete tak spraviť cez rezervačný systém, alebo telefonicky na čísle 055/286 23 94.

Pridajte sa na fb stránku Golden Kinnaree a buďte informovaní o všetkých novinkách.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy
Zdroj: Golden Kinnaree