POZOR! KONCERTY SÚ PRESUNUTÉ NA JAR 2023!


OZNAM ORGANIZÁTORA: "Bohužiaľ sme nútení preložiť koncerty týchto českých rockmetalových velikánov na skorú jar 2023. Od skupín čakáme na ich možné termíny hrania, prípadne nimi schválené navrhnuté dátumy, ktoré vyhovujú našej strane. Vstupenky na toto podujatie ostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúceho nového čoskoro oznámeného termínu, je možné vstupenky vrátiť v mieste zakúpenia.
Agentúra Organize s.r.o."

Zdroj: Organize Event Agency

Po Kabátoch, Kryštofoch či Dymytry, vyrástla v Česku ďalšia veľká hviezda. Skupina, ktorá má na koncertoch mnohotisícové fanúšikovské návštevy doma v Čechách, sa zdá na Slovensku ešte neobjaveným skrytým tromfom. A práve my sme ich fanúšikom ponúkli – s prekvapivo parádnou odozvou...

Post-covidová éra priniesla Traktor na Slovensko v júni a masa fanúšikov na strednom Slovensku spievala ich skladby doslova od A do Zet. Teraz prichádzajú na východné Slovensko do Košíc 9. decembra a na západ do Nitry 10. decembra. Silou traktora potiahnu masy ľudí na svoj koncert v Collosseu a na Agrokomplexe v pavilóne V.

Kreyson príliš často nehráva na Slovensku taktiež. A to po obnove kapely prišlo priamo 30-te výročie najhitovejších albumov Anděl na útěku, Zlatej chlapec a Křižáci. Ak si niekto nepamätá Kreyson, tak si spomenie na československé megahity Vzdálená, Nejde vrátit čas, Čarovná noc, Zlatej chlapec, Poslední den jsi má alebo Playboy a Douhá míle .. Takže najväčšie hity zlatého hrdla československej metalovej scény Láďu Křížka v 2 mestách Slovenska už v decembri !

Alkehol sa tiež zaradili medzi 30-tnikov a prinášajú prierez svojej pivno-alkoholovej tvorby svojim slovenským fanúšikom.
Na Slamníku, Buráky, Trávičko zelená, Hospodo nalejvej, Polibte mi, Na zdraví, Skérujem se ... a ďalší najmenej tucet vtipných, alkoholovým oparom zahalených nášupov v spoločnosti najlepšej možnej českej metalovej trojzostavy už pred Vianocami na Slovensku. Podporení dokonca novým albumom "Haleluja" z tohto roku a pár novinkami z neho.

Skupiny sa tešia na svojich fanúšikov a fanúšikovia sa budú odteraz tešiť a nedočkavo čakať až do decembra.

Traktor, Kreyson a Alkehol - Metal Tour roka 2022

Vstupenky v sieti Ticketportal.sk.