Počúvate občas od ľudí vety, ktoré vás štvú? Stáva sa vám, že druhí niečo sľúbia, neurobia to a potom sa vyhovárajú? Túžite priviesť druhých k zodpovednosti za ich správanie či dosiahnuť zmenu v ich chovaní, no bojíte sa, že by to pokazilo vaše dobré vzťahy? Osvojte si exaktnú vedu ľudskej komunikácie a spoznajte funkcie mozgu, skrývajúce sa za bežným rozhovorom! Lektor a vysokoškolský pedagóg Michal Dubec nám vo svojej fascinujúcej online prednáške predstaví, ako sa na proces komunikácie pozerajú neurovedy a priblíži nám praktické princípy práce so vzťahovými signálmi, vďaka ktorým dokážeme s ľuďmi komunikovať dôrazným, no nekonfliktným spôsobom, vyhnúť sa hádkam a posilniť samostatnosť a zodpovednosť svojho komunikačného partnera. 

Mgr. Michal Dubec
je učiteľ s 21 ročnou praxou vo výučbe na základnej, strednej i vysokej škole. V Súčasnosti učí v programe Učiteľ naživo. Špecializuje sa na vedenie ľudí (žiakov, študentov a dospelých) k zodpovednosti za správanie a k samostatnosti, prácu so skupinovou dynamikou školských tried a pracovných kolektívov a vedomú prácu s emóciami. V súkromnom živote sa vášnivo venuje behu, vyrezávaniu z dreva a ochutnávaniu kávy.

AKO WEBINÁR FUNGUJE?

  • Prihlasovanie ľavou zadnou: Na webinár sa môžete pripojiť cez svoj telefón, tablet alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie. 
  • Pred konaním webinára vám v deň jeho konania pošleme na e-mail odkaz, cez ktorý sa na webinár poľahky pripojíte. Ak vstupenku zakúpite v deň konania podujatia, odkaz na webinár vám príde v jednom e-maili priamo s lístkom.
  • Zážitok pre aktívnych aj pasívnych poslucháčov: Do webinára sa môžete aktívne zapojiť a klásť otázky, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú radšej len počúvať. 
  • Live stream webináru sa vysiela prostredníctvom platformy Vimeo, priamo vo vašom internetovom prehliadači. Nie je preto potrebné nič inštalovať ani sa niekde registrovať.

VÝHODY WEBINÁRA:

  • Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.
  • V najbližších dňoch po uskutočnení webinára dostanete záznam, ktorý vám bude k dispozícii po dobu 30 dní.
  • Efektívnejšie využitie vášho času bez potreby cestovania.
  • Možnosti klásť otázky a komunikovať s lektorom webinára.
  • Na jeden vstup sa môže zúčastniť celá domácnosť.

Odpovede na často kladené otázky nájdete tu: bit.ly/OtazkyOdpovedeSK