Pravidelný potravinový trh v Starej tržnici nadväzuje na tradíciu budovy ako trhového priestoru. Vo svojej forme je jedinečným nielen v Bratislave, aj v okolí. V ponuke nájdete najmä potraviny od regionálnych farmárov a producentov, ktoré dopĺňajú zahraničné špeciality. No to nie je všetko!

Trhy v Starej tržnici sú v prvom rade o zážitkoch. Jedinečnú atmosféru dopĺňajú počas celého dňa rôzne sprievodné aktivity pre deti aj dospelých.

V Oáze sa konajú pravidelné ochutnávky čajov, keramické dielne či raz mesačne SWAP rastlín. Tradíciou sobotných trhov je aj divadlo pre detských divákov, ktoré sa koná vždy o 11:00. Pre najmenších máme počas celého dňa k dispozícii aj detský kútik. Spoznať chute cudzích krajín môžete v Komunitnej kuchyni, v ktorej varia zástupcovia zahraničných komunít žijúcich v Bratislave.

Všetky sprievodné programy sa konajú alebo nekonajú v závislosti od aktuálnej pandemickej situácie. Pre aktuálne informácie sledujte FB Stará tržnica.

Trhovú ponuku tiež pravidelne dopĺňajú burzy rôzneho zamerania a výnimkou nie sú ani ďalšie príležitostné aktivity. Na poschodí prebieha každú sobotu najväčšia burza kníh na Slovensku - Bratislavská knižná burza. Okrem kníh na nej môžete nájsť rôzne plagáty, grafiky, LP platne či časopisy. 

Počas sobotných trhov môžete odovzdať svoj použitý kuchynský olej v našom infopulte na ďalšie spracovanie, či priniesť staré pečivo pre Farmu Franková.

Aktuálny zoznam trhovníkov, ktorých nájdete na najbližšom trhu, ako aj prehľad ponúkaných sprievodných aktivít a služieb, je zverejňovaný  vždy vo štvrtok na FB Stará tržnica.

Aktuálne informácie nájdete v evente na Facebooku.

Kedy: Každú sobotu*, od 09:00 do 15:00
Kde: Stará tržnica, Námestie SNP 25, Bratislava

*každú sobotu s výnimkou obdobia vianočných sviatkov a Nového roka