Decembrové stredy (konkrétne 1., 8. a 15.12. od 16.30) budú patriť kurzom pletenia "Važecká na vlne" s Jankou Morekovou, na ktorom si upletieme hrejivú čiapku. Kurz je vhodný pre pre úplných začiatočníkov a každého, kto si chce základy zopakovať - nahadzovanie očiek, pliesť hladké očká, obrátené očká, anglické očká. Kurz je vhodný pre pravákov, aj pre ľavákov.

Kedy? 1.;8.;15.12.
od 16:30 do 18:00

Cena? 30€ / za celý, trojdňový kurz, 10€ / jeden deň.
V cene kurzu sú ihlice a materiál potrebný na upletenie čiapky. A počas celého kurzu som Vám samozrejme k dispozícii online a rada Vám poradím s akýmkoľvek problémom, na ktorý narazíte.

Prihlasovanie na darjanin.u@gmail.com

O lektorke
Volám sa Jana, mám 32 rokov a pliesť ma v detstve naučila moja babka, ktorá plietla rada a veľa. A hoci ma to vtedy veľmi nechytilo, gény sa naplno ozvali v dospelosti.  Odvtedy pletiem neustále, nasávam nové vedomosti ohľadom všetkého, čo je s pletením spojené a snažím sa preniesť túto svoju vášeň na každého, kto nevie dosť rýchlo utekať.
Rozhodla som sa preto vymyslieť kurz pre všetkých, ktorí by tiež radi s pletením začali, prípadne si oprášili svoje schopnosti, lebo by som im rada ponúkla jednoduchšiu a rýchlejšiu cestu akou bola moja metóda omyl omyl, ktorou som sa pred pár rokmi k pleteniu vrátila ja.
Pripravila som sériu kurzov, ktoré budú postupovať od úplných základov až po zložitejšie techniky a projekty.

Počas jednotlivých kurzov si upletiete niekoľko projektov. Začneme čiapkou (decembrový kurz), budeme pokračovať svetrom a vyskúšame si aj ponožky. Takto budete mať možnosť si všetky techniky postupne vyskúšať.