Jeden je funkčným veteránom slovenského rapu, druhý patrí medzi najkreatívnejších a najplodnejších mladých spevákov a hudobníkov na našej scéne. 22. júla vystúpi na dvore Novej Cvernovky dvojica Vec Švidraň a doprovodí ich dvojica Eremen a Petijee.

Branči Kováč alias Vec a Šimon Švidraň, spevák a gitarista kapely Darkness Positive a gitarista kapely Funkiez, sa počas pandémie dali dohromady a výsledkom je ich spoločný album s názvom Hudba k láske. Ak ste ho ešte nepočuli, nachádza sa na všetkých streamovacích platformách a v prípade, že chcete vlastniť fyzický nosič, bude k dispozícií na koncerte vo forme CD a LP.

Outdoorový koncert v Cvernovke bude jednou z vôbec prvých príležitostí, ako zažiť túto úplne novú show naživo. O doprovodný program sa postarajú prešovčatá Eremen & Petijee, ktorí vydali po dlhých siedmich rokoch album Únikový východ 2. Všetko to, čo táto dvojica považuje v škatuľke Rap music za dobré, získalo konečne reálnu podobu, ktorú vám radi predstavia. Pred koncertom sa o zvukovú kulisu postará DJ Škrupo a po koncerte DJ Petijee.