Pozývame vás na Veľké kultúrne podujatie pri príležitosti medzinárodného dňa bez áut, ako vyvrcholenie medzinárodného týždňa mobility.

Od 14:00 pripravíme burzu bicyklov z druhej ruky a samoopravovňu.

O 16:00 Diskusia s kandidátmi na primátora. (momentálne pozvanie prijal iba súčasný primátor. Zároveň si vyhradzujeme právo nepozývať kandidátov za strany ktoré potláčajú ľudská práva, nakoľko "s náckami sa predsa nediskutuje" a už vôbec nie v cyklokuchyni!

O 17:00 Už tradičná cyklojazda cez Bratislavské mosty, spoluorganizovaná s Magistrátom mesta a asistenciou Mestskej polície. Táto jazda je vhodná pre úplne všetkých.

Po 18:30 Koncerty Bratislavských kapiel, ako každý rok sme si aj teraz prepravili skvelé hudobné projekty, ktoré vás prekvapia, ale i pospomínate. Hudobný zážitok level 1000. Na dramaturgii tohot eventu pracujeme vždy dlho a svedomite!

Babele Beat Band Erika Rotensteina: BABELE BEAT BAND based in Slovakia, middle-eastern Europe. The band is mainly influenced by music of nations living in region of Karphatian mountains, middle – eastern Europe and Balkan. in combination with new grooves and sounds and jazzy solos.

Džez a Hrúza:
Začali hrať v obývačke, a postupne sa prepracovali cez skúšobňu až na pódium. Žánrovo sa pohybujú niekde medzi džezom a hrúzou. V ich hudbe je počuť Milanove slovo, Ondrejovu gitaru, Andrejovu basgitaru a Kengiho bicie.
Slová - Milan Kopecký
Gitara - Ondrej Kopecký
Basgitara - Andrej Škrinár
Bicie - Stanislav Zríni

Karol Mikloš
zavíta do cyklokuchyne so svojím novým koncertným presne deň po vydaní svojho štrvtého dlhohrajcúceho albumu This Side of Town, ktorý už začal predstavovať singlom Awkward Laughter (https://youtu.be/IcMTU_FqcUk). Mnohí si ho môžu pamätať zo skladby Tomorrow, v ktorej na bicykli brázdil bratislavské ulice (vrátane Starého mosta) už v roku 1997 - https://youtu.be/fcv-D0AdCDQ.