TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM ROZOZVUČIA HUDOBNÉ SYMFÓNIE PROSTREDNÍCTVOM
ONLINE – KONCERTOV V ĽADOVOM DÓME
POZRITE SI ICH ONLINE VŽDY O 15:00 NA

FB – REGIÓN VYSOKÉ TATRY – HIGH TATRAS REGION

Koncerty v Tatranskom ľadovom dóme si môžete užiť každú nedeľu o 15:00, v súčasnej pandemickej situácii si ich však môžete  vypočuť len ONLINE na FB stránke  Región Vysoké Tatry – High Tatras Region  a  Vysoké Tatry – Hory zážitkov . V prípade uvoľnenia protipandemických opatrení budú podujatia sprístupnené aj pre verejnosť.

Koncerty v Tatranskom Dóme
 • 28. 11. 2021, Nedeľa│Zbyňo Džadoň
  Pôsobil ako basgitarista v hudobných skupinách Tri groše a Formát, ako spevák v skupine Tatranka a Collegium SDS, v muzikál kráľ Dávid inscenovanom na Novej scéne v Bratislave účinkoval v úlohe Joába a jeho meno sa ocitlo na listine kandidátov ankety o najlepšieho interpreta slovenskej populárnej hudby Zlatý Slávik 2002
 • 5. 12. 2021, Nedeľa│Detský folklórny súbor Letnička
  Pôsobí v meste Poprad od roku 1992. Súbor prezentuje hudobno-vokálny folklór najmä z podtatranskej a spišskej oblasti.
 • 12. 12. 2021, Nedeľa│Detský folklórny súbor Maguráčik
  Od svojho vzniku sa pravidelne venuje výchove detí k folklóru hlavne zbieraniu a interpretácii tradičných zvykov, hier, plesni a tancov goralov žijúcich pod Tatrami v okolí mesta Kežmarok
 • 19. 12. 2021, Nedeľa│Detský folklórny súbor Venček
  Detský folklórny súbor VENČEK pracuje od roku 1989 pri Základnej škole na ulici Jarná v Poprade pod vedením vedúcej pani MÁRIE BARANOVEJ a SONI FÖRDÖSOVEJ
 • 26. 12. 2021, Nedeľa│Christmas Pine Cocktail
  „Prečo nespríjemnil najkrajšie sviatky v roku atypickým prevedením kolied?“ To bola hlavná myšlienka vzniku vianočného tria Christmas pine cocktail zameraného na koledy a vianočné skladby v netradičnom šate.
 • 6. 1. 2022, Štvrtok │FS Vagonár so ženskou speváckou skupinou
  Folklórny súbor Vagonár bol založený v roku 1972. Jeho členovia sa snažia prezentovať slovenský folklór predovšetkým z podtatranskej a spišskej oblasti
 • 9. 1. 2022, Nedeľa│Trio Fantázia
  Tomáš Koky - Hra na husliach, Jozef Štrbka - klavír a Miriama Trembáčcvá - operný spev.
 • 13. 2. 2022, Nedeľa│Bonbon trio
  Dievčenské hudobné zoskupenie - BonBon Trio hrá Paris City Songs. piesne z parížskych kaviarní, plné emócií a silných melódií, ale aj svetové hity upravené do tejto podoby.
 • 20. 2. 2022, Nedeľa │Rocková opera Mathias Corvinus
  Music Theatre Orchestra - MTO je univerzálne hudobné teleso fungujúce pri Divadle hudby. ktoré ma široký a kvalitný repertoár. Na koncerte sa nám tentokrát predstaví ukážkami plesni z pripravovanej rockovej opery Miňa Mojžiša - Matej Korvin v podaní sólistov MTO.
 • 27. 2. 2022, Nedeľa│Komorný zbor Vesna
  Zbor vznikol v roku 2018. Po prvýkrát účinkoval v televíznej relácii Svetlo porozumenia. Prvé ocenenia zaznamenal na súťaži Spev bez hraníc v Košiciach, kde získal 2. miesto.
 • 6. 3. 2022, Nedeľa│Chrámový zbor Sv. Cecilie
  Zbor vznikol v roku 1992 z nadšenia 10 mladých amatérskych spevákov a začal príležitostne účinkoval pri bohoslužbách v Dóme sv. Alžbety v Košiciach. Pod vedením svojho zbormajstra Viliama Gurbaľa (zakladajúceho člena zboru) získal v rokoch 1996-2001 niekoľko medzinárodných ocenení na prestížnej súťaži chrámových zborov v rád Festivalu de Picardie (Francúzsko)
 • 13. 3. 2022, Nedel'a│Blues breakers
  "Come back" košickej blues-rockovej kapely Blues Breakers, hrajúcej hity od Erica Claptona, Johna Mayera, Chris Stapletona, Steve Ray Vaughana.
 • 17.4.2022, Nedela│2 Voisis
  Košická hudobná skupina s názvom 2 Voisis sa skladá z piatich členov. Podľa ich slov má každý z členov rád iný štýl. členov rád iný styl.

>> Dozvedieť sa viac o Tatranskom Dóme <<