Srdečne vás pozývame na záverečný diel diskusnej série WeTalk. Veľmi sa tešíme, že po dlhých mesiacoch online podujatí sa môžme stretnúť aj naživo. Podujatie sa bude konať v parku v Novej Cvernovke (pri detskom ihrisku) v pondelok 14. júna od 18:00-19.30.
-------------------------------------
Júnová diskusia bude venovaná téme inovacií vo vzdelávaní. Spoločne s hosťkami sa pozrieme na to, aké sú aktuálne trendy v oblasti vzdelávania predškolákov, školákov aj dospelých. 
Čo z toho inovatívneho sa už deje aj u nás a v ktorých oblastiach by sme naopak mali ešte zabrať. 
-------------------------------------
Pozvanie do diskusie prijali:

👩 Anna Symington-Maar (Rozmanita)
Anna spoluzakladala program Teach for Slovakia, ktorý sa snaží zlepšiť kvalitu vzdelávania pre všetky deti na Slovensku. Učila deti zo znevýhodnených prostredí v Londýne a v Nepále, študovala medzinárodné vzdelávacie systémy na Oxforde, a pracovala ako analytička pre UNESCO. Aktuálne rozbieha organizáciu, ktorá chce priniesť diverzitu a inklúziu do slovenského školstva - o.z. Rozmanita

👩 Veronika Pizano (AjtyVIT)
Veronika pôsobila roky v mediálnej oblasti ako riaditeľka IAB Slovakia, marketingová manažérka Piano Media a v časopise .týždeň. Bola aktívna v TEDxBratislava a Startup Weekend Bratislava. Učila marketing na FMK UCM v Trnave a venovala sa aj slovenskému pôrodníctvu. V Aj Ty v IT projektovo zastrešuje kurzy a workshopy pre dospelé ženy.

👩 Jana Klagová (Leaf Academy)
Jana spoluzakaldala Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa, kde pôsobila ako učiteľka, vedúca oddelenia, riaditeľka a vysokoškolská poradkyňa. V Leaf Academy vyučuje slovenský jazyk a podporuje študentov v procese rozhodovania o tom, čo robiť po LEAF Academy.
-------------------------------------
Podujatie moderuje Frederika Halászová.
-------------------------------------
Vstup na diskusiu je voľný. 
-------------------------------------
Podujatie podporila Nadácia Tesco.