Milá žena, pozývam Ťa stráviť výnimočnú nedeľu, počas ktorej Ťa čaká OCHUTNÁVKA TOHO NAJLEPŠIEHO, ČO UMENIE TANTRA JOGY PONÚKA. Otvorený workshop je výborná príležitosť zoznámiť sa s rôznymi tantrickými technikami, používanými na dochádzkovom kurze Mohendžodáro.

Poď ochutnať esenciu tantry, zažiť energiu skupiny žien a PONORIŤ SA NA 6 HODÍN DO DOBRODRUŽSTVA A VÝZIEV, KTORÉ TI MOHENDŽODÁRO PONÚKA:

o aktívna OSHO meditácia
o dynamika panvového dna
o spontánny tanec, hry s telom
o harmonizácia zemskej a sexuálnej energie
o no mind tantrické techniky,
o ženské kruhy a zdieľania

Workshop prebieha v nedeľu 13. júna 2021, v čase od 9:00 do 16:00, s hodinovou prestávkou medzi 12:00 – 13:00. Je vhodný pre všetky ženy, bez ohľadu na vek a nie sú potrebné žiadne skúsenosti či znalosti práce s energiou. Cena je 40 €, kapacita je 15 žien, svoje miesto si prosím, rezervuj cez prihlášku.

Teším sa na Teba
Barbora, certifikovaná lektorka tantra jogy

 

****
Čo je Mohenžodáro?
Základný kurz umenia tantrickej jogy tvorí 13 stretnutí v uzavretom kruhu žien. Počas nich znovu objavíš svoje ženské vlastnosti a ich moc. Povediem Ťa k tomu, aby si sa ako žena cítila atraktívne, šťastná a plná života. Naučím Ťa legendárne cvičenie a ženské meditácie, ktoré majú uzdravujúci, omladzujúci a skrášľujúci efekt. Získaš schopnosti rozvíjať intuíciu, budovať láskyplný partnerský vzťah, objavíš tantrické milovanie a kúzlo intimity. Ponoríš sa do hlbokých zážitkov a zvýšiš svoje vedomie.

Cvičenie Mohendžodáro má veľmi pozitívne účinky na ženské zdravie. Pôsobí ako účinná prevencia množstva zdravotných problémov: Prekrvenie a posilnenie svalov panvového dna pravidelným cvičením pomáha pri liečení a odstraňovaní problémov ženských orgánov, pomáha liečiť a zlepšiť gynekologické ťažkosti akými sú výtoky, bolesti, krvácanie, myómy, inkontinencia. Posilňuje ženské telo a jeho schopnosť počať dieťa.

Najbližší 13 týždňový dochádzkový kurz začne v septembri 2021.