🎄Bratislavské Vianoce sa vracajú v plnej sile. Pocíťte predvianočnú atmosféru a pripravte sa na najobľúbenejšie sviatky roka so svojimi blízkymi, priateľmi a známymi v uliciach nášho mesta od 24. novembra do 22. decembra 2022.

Tento rok Bratislavské Vianoce vrátane Vianočného Hlavného trhu vôbec po prvý raz dramaturgicky aj organizačne zabezpečuje Bratislavské kultúrne a informačné stredisko. Hlavným cieľom je spríjemniť adventné obdobie a priniesť pokojnú a vľúdnu sviatočnú atmosféru, ktorá spája a myslí na všetkých.

Veľký návrat čaká Vianočný Hlavný trh. Po dvojročnej prestávke sa Bratislavčanky a Bratislavčania, návštevníčky a návštevníci mesta môžu tešiť na bohatú ponuku vianočných špecialít, tradičnej slovenskej a medzinárodnej kuchyne, ale aj darčekov.

Vianočná nálada sa bude šíriť celou Bratislavou, na rôznych kultúrnych scénach, aj vďaka zapojeniu sa mestských častí a mestských organizácií. Adventné koncerty, trhy, programy pre deti, vianočná električka, výstavy, bazáre, kvízy, komentované prehliadky a vychádzky - to všetko prispeje k srdečnej vianočnej atmosfére.

Rovnako ako deti, ktoré si deň po dni otvárajú políčko v adventom kalendári, si aj ľudia v uliciach nášho mesta nájdu každý deň program, ktorý ich príjemne vtiahne do atmosféry blížiacich sa sviatkov.

✨Sledujte BKIS a Bratislava pre viac informácií o Bratislavských Vianociach alebo navštívte www.vianocnabratislava.sk