Najväčší a jediný Festival KÁVA ČAJ ČOKOLÁDA zavíta opäť do Košíc. Opäť sa uvidíme v Kunsthalle/Hala umenia Košice, v jedinečnom polyfunkčnom priestore, ktorý je určený súčasnému umeniu. Budova je jedným zo symbolov starých Košíc. Jej architektúra je jedinečná, má skvelú polohu v centre mesta a zároveň je v obkolesení zelene Mestského parku.

Zdroj: FB / Festival Káva Čaj Čokoláda

Interiér Kunsthalle/Hala umenia v Košiciach sa na 2 dni premení na najväčšiu kávovú, čokoládovú a čajovú udalosť roka. Prenikavá vôňa výberovej kávy, okúzlujúca aróma exotických čajov a nezameniteľná chuť poctivej čokolády.

Tešíme sa na vás 22. – 23. mareca 2024 (10:00 – 19:00) v Kunsthalle/Hala umenia Košice.

Vstupenky budú dostupné nielen na mieste, ale aj online cez sieť Ticketportal.

So vstupenkou získate výnimočné ochutnávky a širokú škálu vzdelávacích workshopov, festivalové noviny a festivalovú tašku Káva Čaj Čokoláda na vaše nákupy a darčeky. To všetko je pre vás, aby ste si mohli vychutnať túto úžasnú udalosť naplno.

Vstupenky:

  • Vstupné na 1 deň: 6€ – vstupenka platí na piatok, alebo sobotu 
  • Vstupné na 2 dni: 10€ – vstupenka platí na oba 2 dni festivalu 
  • Vstupné na 1 deň – zľavnené (zťp, študenti, dôchodcovia): 4€ – vstupenka platí na piatok, alebo sobotu 

Sme zelení! Prineste si vlastné šálky alebo poháriky na festival.  Sme oddaní ochrane životného prostredia a snažíme sa o čo najmenej odpadu. Preto vás vyzývame, aby ste si na náš festival priniesli vlastné šálky a poháre.

Ako vždy, k dispozícii budú samozrejme aj naše klasické festivalové "papierové" poháriky. Ale vaša participácia pomáha znížiť náš environmentálny odtlačok, a my sme za to vďační! 

Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejších káv z domácich a zahraničných pražiarní, podlahnite s nami čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Na festivale si okrem iného môžete spraviť radosť množstvom remeselných výrobkov, dizajnérskych kúskov, literatúrou ale aj umením.

Festival hrdo podporujú:

  • COFFEEIN – hlavný kávový partner
  • Verticcio by LaMarzocco – hlavný technologický partner
  • RAJO Barista – hlavný mliečny partner
  • OATLY – ovsený nápoj pre baristov
  • Take Away Cup – slovenský výrobca papierových pohárov s personalizovanou potlačou

FB: Festival Káva Čaj Čokoláda

 https://www.kavacajcokolada.sk