Večera pod hviezdami - Skalnaté Pleso

30. december 2023
6. január / 3. február / 24.február / 9. marec / 30. marec / 4.máj 2024

Zažite netradičnú večeru priamo pod tatranskými hviezdami a vychutnajte si tak nočnú atmosféru hôr. Počas tohto zážitkového večera je pre vás pripravená jazda lanovkou na Skalnaté Pleso, skvelá večera v modernej reštaurácií Panorama a jedinečný zážitok v podobe pozorovania hviezdného neba a odborného výkladu od vedcov zo Slovenskej Akadémie Vied.

Prežite spolu s nami jedinečný večer v nadmorskej výške 1751 m n. m. plný zaujímavého programu a výnimočného jedla. Ponúkame vám neopakovateľný zážitok dostupný len počas 7 mimoriadnych termínov. Program začína privítaním v Humno Tatry Restaurant v Tatranskej Lomnici. Nasleduje vývoz lanovkou na Skalnaté Pleso s atmosférou dokonalých výhľadov. Zo stanice lanovky sa presuniete do novej, modernej reštaurácie Panorama, ktorá ponúka delikátne jedlo a príjemné posedenie. Novinkou sezóny je špeciálne pozorovanie hviezd a nočnej oblohy s odborným výkladom od vedcov z Astronomického ústavu SAV. Po skvelej večeri a zážitkovom programe budete mať možnosť navštíviť vyhliadkovú vežu, odkiaľ sa vám naskytnú dokonalé pohľady na štíty tatier, či dolín v nočnej atmosfére. 


Dotknite sa hviezd a ochutnajte kulinárske špeciality

Prežite jedinečnú atmosféru ,,Večere pod hviezdami,, spolu s nami. Objavte delikátne chute a pozorujte hviezdy v nadmorskej výške 1751 m n. m.  Zažite večer plný neobyčajného programu len počas 7 termínov za celú zimnú sezónu.

Čo vás čaká ?

  • 17:00 - 18:00  Welcome drink v Humno Tatry Restaurant v Tatranskej Lomnici
  • 17:30 - 18:00  Nástup na lanovku (trasa Tatranská Lomnica – Štart – Skalnaté Pleso)
  • 18:30 - 20:00 Večera formou bufetových stolov v Reštaurácii PANORAMA na Skalnatom Plese
  • 19:30 - 21:00 Program: Výstup na vyhliadkovú vežu, pozorovanie hviezd a nočnej oblohy* s odborným výkladom vedcov zo Slovenskej Akadémie Vied
  • 20:30 a 21:30 – Nástup na lanovku (trasa Skalnaté Pleso – Štart – Tatranská Lomnica)

*Platí počas priaznivých poveternostných podmienok. Zmena v programe a časoch vyhradená.

Všetky informácie o produkte nájdete na www.vt.sk. Viac informácií aj v Infocentre v Tatranskej Lomnici, +421 903 112 200, info@vt.sk.