Prvý letný gemerský festival Gemer Fest 2024 bude celodenným podujatím rozdeleným na dve časti, vstupenky je potrebné zakúpiť na každú časť samostatne.

  • Denný rodinný program | 9:30 - 17:30
  • Večerný program | 19:00 Sima a hostia

ÚČINKUKÚCI:

  • DENNÝ RODINNÝ PROGRAM: Miro Jaroš, Paci Pac, Divadlo Cililing, Kúzelník Wolf a Sranda Banda Show, Ujo Ľubo s minidisko a iní.
  • VEČERNÝ PROGRAM: SIMA a DOMINIKA MIRGOVÁ

Prvú časť bude tvoriť rodinný program najmä pre deti. V programe, ktorý bude prebiehať od 9.30 do 17.30 hod. vystúpia: Miro JAROŠ, PACI PAC, Divadlo Cililing s rozprávočkou, Kúzelník WOLF a Sranda banda Show, Ujo Ľubo so svojou minidisko a ďalší účinkujúci, ktorých budeme priebežne zverejňovať. 

Súčasťou tejto časti programu bude aj FunZóna s desiatimi nafukovacími atrakciami, tvorivými dielňami, maľovaním na tvár, maskotmi, drevenám kolotočom a ďalšími atrakciami. V cene každej vstupenky sú kupóny v hodnote 6,-€ na atrakcie vo FunZóne.

Zároveň budú v tejto časti programu pripravené zaujímavé interaktívne prezentácie partnerov a sponzorov, workshopy či množstvo stánkov so zaujímavou gastronómiou, či predajom rôznych tovarov. Tešiť sa môžete aj na tombolu so zaujímavými cenami. 

V rámci druhej časti festivalu vás svojim koncertom zabaví populárna speváčka SIMA a DOMINIKA MIRGOVÁ. V každom prípade na vás čaká skvelá hudobná a svetelná šou. I počas tejto časti festivalu budú k dispozícii stánky s občerstvením a stánky s predajom rôzneho tovaru. 

Pozor, cena vstupeniek sa bude od 1. marca 2024 zvyšovať !!!

Na rodinný program je vstup pre dieťa do jedného roka s preukázaním veku kartičkou poistenca a občianskym preukazom rodiča - zadarmo.