Jedinečný divadelný festival, ktorý spája tradíciu a veselosť presláveného kúpeľného mesta Piešťany. Čakajú vás nezabudnuteľné zážitky plné smiechu, pohody a originality, ktoré sú šité na mieru pre všetky vekové kategórie.

Veľkolepé 4-dňové kultúrne podujatie s bohatým programom pre všetky generácie. Počas festivalu sa v Piešťanoch vystrieda vyše 60 známych hercov a herečiek, ktorí odohrajú viac ako 40 predstavení.

Sprievod 

Festival otvorí veľký pouličný komediantský sprievod s bubeníkmi, akrobatmi, umelcami, tanečníkmi, miestnymi športovcami, ktorý vyvrcholí na Winterovej ulici veľkou vizuálnou show.
 

Koncerty

„Počas festivalu sa okrem divadelných predstavení môžete tešiť aj na koncerty, v ktorých budú hrať a spievať aj moje kolegyne alebo kolegovia. Som rád, že obohatia festival aj svojím hudobným umením,“ hovorí Jozef Vajda, prezident festivalu. Na hudobných pódiách sa vystrieda Dominika Kavaschová (Morena), Daniel Fischer,  Lukáš Dóza, Daniel Žulčák (OVJ), Juraj Bača (Partyband), Barbora Švidraňová, Marián Labuda ml. (Trezor) a mnohí ďalší...

Aktuálny program je zverejnený na stránke www.piestanskezabaly.