43 ľudí, ktorí tvoria The Gospel Family nás poctia návštevou a predstavia nám ich gospelový súbor, ktorý svojim hlasom rozozvučí priestory Kursalonu a srdcia každého z nás. Na pódiu spolu s nimi privítame aj dvoch výnimočných hostí, Simu Magušinovú a Daniela Špinera.

The Gospel Family vyniká svojim pestrým repertoárovým zameraním s výrazným akcentom na kresťanskú interpretačnú a hudobnú tvorbu. Zbor vznikol v roku 2007 a jeho repertoár tvoria prevažne tradičné gospelové "evergreeny", ale aj klasika, pop, slovenské chrámové piesne, ako aj zborové chorály či iné rôzne štýly piesní. Umeleckým vedúcim je Juraj Hort, s ktorým majú za sebou množstvo koncertov.

Ich hostia sú talentoví umelci Sima Magušinová a Daniel Špiner. Sima Magušinová je známa slovenská pesničkárka a začiatok jej hudobnej kariéry je previazaný  práve s gospelom. Sima sa v roku 2009 stala víťazkou hudobnej súťaže Gospel talent s piesňou Nádherný svätý a po výhre začala s hudobnou produkciou. Na svojom konte má  množstvo ocenení, niekoľko úspešných turné a vydaných albumov. Spievanie nie je pre ňu len záľuba, ale aj poslanie a dar od Boha. Daniel Špiner patrí k vyhľadávaným slovenským skladateľom a inštrumentalistom a medzi najtalentovanejších klaviristov mladej generácie.

VSTUPENKY

Vstupenky na podujatia je možné zakúpiť online prostredníctvom siete ticketportal.sk, v Infocentre Turisticko-informačnej kancelárií v hoteli Slovakia, alebo priamo na mieste pred každým predstavením v Kursalone Trenčianske Teplice. Na všetky podujatia je možné zakúpiť vstupenky na voľné sedenie, do VIP boxov si zakúpite vstupenky iba cez ticketportal.sk.