NAJLEPŠÍ VIOLONČELISTA NA SVETE VYSTÚPI V NITRE

Vypredáva arény po celom svete a teraz mieri na Slovensko!

Bad boy medzi inštrumentalistami a zakladajúci člen 2Cellos, známy jednoducho ako HAUSER, vystúpi v rámci svojho prvého sólového turné „Rebel with a Cello“ v Nitre.

Nabitý energiou a úspechom z megaúspešného turné v roku 2023, prináša tento špičkový violončelista a vizuálny umelec dokonalú hudobnú prehliadku – svoju osobitú show, v ktorej nebude chýbať romantický a duchaplný zvuk, Hauserov nenapodobiteľný štýl hrania a pyrotechnika.

Hudobný “bad boy” a romantik – tak Hausera poznajú jeho fanúšikovia, a to predovšetkým prostredníctvom dychberúcich videí, ako je napríklad nesmierne populárny „Beach Party” alebo snový vizuálny koncept „Alone Together”. HAUSER-ovo turné „Rebel with a cello” predstavuje tretie dejstvo rockového a rytmického retra, ktoré prechádza do moderných celosvetovo známych tanečných skladieb z jeho nového sólového albumu „The Player”.

ZATANCUJTE SI S NÍM A PODĽAHNITE JEHO PODMANIVÉMU KÚZLU.

Úspech HAUSERA siaha ďaleko za hranice miliónov followerov na YouTube, Facebooku a Instagrame, kde má obrovskú fanúšikovskú základňu, ktorá sa neustále rozrastá. Na konte má tiež miliardy audio streamov a prezretí videí naprieč platformami a sociálnymi sieťami. Chorvátsky violončelista je fenomén, ktorý je virtuóz a zároveň neodolateľný a živočíšny performer.

Pre HAUSEROVÝCH fanúšikov môže ísť jednoducho o jeho schopnosť zjednotiť generácie milovníkov hudby.

HAUSER, NAŽIVO. REBEL WITH A CELLO.
CELOSVETOVÉ TURNÉ.

Vstupenky dostupné v sieti Ticketportal.sk.