Pozývame všetkých na kurz Mai Ram Yogy pre začiatočníkov. Každá lekcia bude obsahovať základy teórie klasickej jogy a zároveň praktickú časť. V praktickej časti sa postupne a podrobne naučíme základné ásany a dýchacie techniky, takže po kurze nie je problém pridať sa k bežiacim lekciám. Absolventi predošlého kurzu boli veľmi spokojní - "Kurz pre začiatočníkov bol super, teória pekne vysvetlená, jednotlivé lekcie (cvičenia - ásany) mi pomohli rozhýbať sa, cítim viac energie a určite som viacej ohybnejšia."

Začíname 5. januára 2022, lekcie budú vždy v stredu a v nedeľu od 17:30 do 18:45 hod. počas 5 týždňov, spolu 10 lekcií. Stretávať sa budeme naživo v malej skupinke, priamo v Mai Ram Yoga Škole, na Zvolenskej ceste číslo 2 (prvá bytovka pri čerpacej stanici Tesco). To platí len pre očkovaných alebo prekonaných. Ak nie ste očkovaní, alebo preferujete domáce prostredie, môžete absolvovať kurz aj ONLINE.

Prihlásiť sa môžete telefonicky na 0949 516 005, alebo mailom na info@mairamyoga.sk, počet miest je obmedzený. Cena za kurz je 69 eur. V prípade zmeny pandemických opatrení bude kurz prebiehať ONLINE.