MIKULÁŠSKA OSLAVA MADE IN 6.12.2022
MIKULÁŠSKE ROŠAMBÓ

Čoskoro príde deň, ktorý naznačí, že Vianoce sú za pár. Všetci to poznáme, že na dovolenku ideme za pol roka, je to nepredstaviteľne ďaleko, naraz je však po dovolenke a už si ani nepamätáme, kde sme vlastne zmočili telo v mori. Dovoľujeme si Vás upozorniť na spustený predaj vstupeniek MIKULÁŠSKEHO ROŠAMBA ktoré sa síce uskutoční „až“ 6.decembrazdá sa že to je strašne ďaleko, čas je však relatívna veličina.Neberte to prosím ako uháňanie ale možno by bolo dobré sa už teraz zamyslieť nad zabezpečením si vstupenky na toto skvelé podujatie.  6. december je sviatkom  sv. Mikuláša, deň na ktorý netrpezlivo čakajú všetky deti. Každé z nich dúfa, že si opäť po roku v čižmičke nájde tie najlepšie sladkosti. Viete však, aká je predpoveď mikulášska na tento rok ??? Na svete vzniká úplne nová tradícia oslavy Mikuláša. DOBRÉ DETIČKY A DOBRÍ STARÍ RODIČIA  už nebudú do svojich vyleštených gumáčikov alebo čižmičiek ráno 6. decembra dostávať sladkosti. V skoré ráno si ich nájdu plné uhlia, pretože ich rodičia a deti starých rodičov ich majú moc radi a nechcú aby drkotali zimou zubami, hoci aj s plnou pusou mandarínky. Áno, píše sa rok 2022. My sme pre každého v tento deň pripravili koncert MIKULÁŠSKE ROŠAMBÓ v Bratislavskom NTC* v STARS auditorium BRATISLAVA, kde určite nebudete drkotať zubami a na uhlie si ani nespomeniete. MIKULÁŠSKE ROŠAMBÓ vám prináša skvelú zábavu, skvelé občerstvenie a dúfam že i novú missku Rošambáčku, ktorú sa pokúsime zvoliť. Samozrejme mikulášsky kostýmček posúva k víťazstvu. Zárukou dobrej zábavy sú:                                                           

  • BIJOUTERRIER
  • POLEMIC

jednotná cena vstupenky iba 19.-€

Akcia bude oslavou Mikuláša, ľudskej dobroty, radosti zo života aj v tejto uhoľnej dobe. Veríme že každý jednotlivec, pár ale i poprípade pracovný kolektív si prídu na svoje a začnú sa tešiť na MIKULÁŠSKE ROŠAMBÓ 2023 ktoré vám sľubujeme. Tiež sľubujeme, že budúcoročné ROŠAMBÓ pripravíme na vhodnejší deň tesne pred 6. decembrom 2023 tak, aby nás mohla hlava a nohy bolieť  nasledujúci deň pracovného pokoja. Menom umelcov i organizátora sa na presne aj TEBA tešíme 6.12.2022 – STARS AUDITORIUM o 18.30 hodine kedy vypukne MIKULÁŠSKE ROŠAMBÓ .


*MIKULÁŠSKE ROŠAMBO, ktoré sa malo konať dňa 6.12.2022 o 18:30 hod. v NTC aréna Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: STARS auditorium BRATISLAVA.