NaFest - nový 2-dňový letný hudobný festival v Námestove pri Oravskej priehrade

Po piatich rokoch pivného festivalu v krásnom prostredí Oravskej priehrady sa môžete tešiť na prvý ročník multižánrového dvojdňového festivalu pre všetky vekové kategórie so zvučnými menami Českej a Slovenskej hudobnej scény kde nebude chýbať ani výber kvalitných pív, dobrého jedla a bohatý program pre deti.

Vstupenky dostupné na Predpredaj.sk.


Na koho sa môžete tešiť?

DALIBOR JANDA - Český spevák pop music, textár a hudobný skladateľ príde na náš festival NaFest v sobotu 6.7.2024. Do Námestova zavíta s kapelou PROTOTYP a hosťom mu bude aj dcéra Jiřina Anna Jandová. Medzi jeho najúspešnejšie piesne patrí Hurikán, Žít jako kaskadér, Oheň, voda, vítr ...

Helenine Oči sú sedemčlenná kapela, úspešne sa výhybajuca žánrovému zaškatuľkovaniu už od roku 1999. Energetickou kombináciou prvkov rocku, ska, reggae, folku a metalu kapela priťahuje najmä festivalové publikum. Nebudú chýbať ani na našom festivale v Námestove, v sobotu 6.7.2024.

Peter Bič Project príde do Námestova v piatok 5. júla 2024. Je to hudobná skupina pochádzajúca z Košíc. V roku 2010 ju po odchode z kapely IMT Smile založil gitarista Peter Bič.

Emma Drobná vystúpi v Námestove počas festivalu NaFest v piatok 5.7.2024. Emma je skvelá slovenská speváčka a víťazka štvrtej série speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar.

Gladiator príde v lete do Námestova na hudobný festival Nafest, tešiť sa na nich môžete v sobotu 6.7.2024. Gladiator je slovenská rocková skupina, ktorú v roku 1989 spolu s Georgiom Babulicom založili bratia Miko, Maroš a Dušan Hladký.

KMEŤOBAND zahrá v Námestove v piatok 5.7.2024. Do širšieho povedomia poslucháčov súčasných populárnych hudobných žánrov sa zapísali aj úspešnou spoluprácou so známym raperom Rytmusom. Piesne sú nabité temperamentom a emóciami. Žánrovo spadajú do kategórie rom-popu s prevahou tanečnej hudby.

ŠČAMBA - hudobno-zábavná kapela zavíta do Námestova na hudobný festival NAFEST v piatok 5.7.2024. Skupina Ščamba vznikla na prelome tisícročí za účelom zabávať a rozveseľovať ľudí. Radí sa do žánru medzi ľudovo až humoristické kapely. Ich koncert tvoria veselé skladby a sprievodné - vtipné slovo. Každoročne odohrá veľké množstvo koncertov na Slovensku a v zahraničí. Od roku 2016 je súčasťou kapely aj dievčenské zoskupenie Čerešenky.

Skupina MADUAR príde do Námestova v rámci slovenského turné 30 rokov na scéne. Legendárne hity Hafanana, Do it, Saturday Party Time, či Ramaya preslávili skupinu po celom svete. Maduar si môžete vypočuť v sobotu 6.7.2024 na Nabreží Oravskej priehrady.

Pop-rocková skupina Sám Sebou príde v lete do Námestova. Mnohí poznáte ich známe hity V šťastí aj nešťastí, Znova sa zamiluj, Mám ťa rád. Na ich vystúenie sa môžete tešiť v piatok 5.7.2024.

Tešiť sa môžete aj na piatkovú afterpárty s Drozďo & Demex, známych aj z rádia Europa 2. Po piatkovom hudobnom programe sa môžete zabaviť aj s DJmi a producentami elektronickej tanečnej hudby.

Legendárny PLOŠTÍN PUNK príde v lete do Námestova. Ako kapela fungujú od roku 1992 a stále ich to baví. Skupina vystúpi 5.7.2024 počas festivalu NAFEST na nábreží Oravskej priehrady.

Počas letného festivalu NAFEST sa môžu tešiť na zábavu aj rodiny s deťmi  

Na festivale vystúpia v sobotu 6.7.2024 aj PACI PAC - hudobno zábavný projekt pre deti. Nebude chýbať tiež maľovanie na tvár, skákacie hrady, kúzelník a rôzne atrakcie pre deti. Deti do 10 rokov majú vstup zdarma

Sleduj FB: NaFest, kde budu postupne odhalení ďaľší účinkujúci.