Po (neplánovanej) trojročnej pauze sa festival Nipponfest & Hangukon vracia späť!

Aj napriek tomu, že sme boli nútení dočasne festival skresať na jeden deň, stále sa môžete tešiť na všetko čo máte radi.

Už 20.mája 2023 sa môžete tešiť na nabitý program, ktorý bude, okrem iného, obsahovať:

  • Prednášky o Japonsku a Kórei
  • Workshopy
  • Súťaže
  • Cosplay
  • K-pop

... a mnoho ďalšieho!

Ako to už býva zvykom, aj tento ročník zakončíme festival after party, ktorá však nebude úplne bežná. Keďže tento ročník je pre nás výnimočný (10. ročník) tak si pre všetkých návštevníkov chystáme menšie prekvapenie.

Viac informácii o programe festivalu, after party a predajú vstupeniek budeme postupne zverejňovať v tejto udalosti a na našich sociálnych sieťach (FB/IG), preto ich prosím pozorne sledujte.

Zdroj: facebook.com / Nipponfest & Hangukon

KTO SME A ČO ROBÍME:
Festival Nipponfest & Hangukon je neziskový „passion project“ organizovaný občianskym združením XAGNAM, ktorého cieľom je priblížiť japonskú a kórejskú kultúru slovenskému obyvateľstvu. Náš festival kombinuje prvky zábavy a vzdelávania prostredníctvom rôznych súťaží, workshopov a hier, no i odborných prednášok na témy od histórie až po modernú spoločnosť. Sme rodinný festival, ktorý sa každoročne snaží priniesť zábavu a vzdelávanie všetkým vekovým kategóriám, bez ohľadu na oblasť záujmu, takže veríme, že si u nás každý nájde to svoje.