Letný turnaj pod holým nebom po prvýkrát na Slovensku

Obrovská šou, slnko, pohoda, drinky zmiešané s MMA a adrenalínovým prostredím a najlepšia karta v histórii Bratislavy! Teš sa na najatraktívnejších bojovníkov domácej scény a štvrťfinále Tipsport Gamechanger v ľahkej váhe.

Brutálna odveta zo Štvanice medzi súčasným a bývalým šampiónom bantamovej váhy Lima vs. Mågård, ktorý chce svoj pás späť.

Vlasto Čepo sa prvýkrát od boja o titul chystá späť do klietky rozpútať svoj chaos. Rakúsky šampión „No Mercy“ Kartal, pred ktorým padajú súperi ako hrušky, je ale na peklo v klietke dobre zvyknutý.

Vo štvrťfinále MMA Ligy majstrov za Slovensko nastúpi šampión ľahkej váhy OKTAGONu Rony Paradeiser proti jednému z favoritov miliónovej pyramídy, bývalému šampiónovi KSW Torresovi.

Ďalší štvrťfinálový súboj sa odohrá medzi srbskou #1 v ľahkej váhe, neporazeným Bogdanovićom a belgickým fenoménom, šampiónom pérovej váhy Keitom.

Bratislava sa stane miestom posledného zápasu kariéry legendy domácej scény. „Monster“ Kníže bude v 46 rokoch čeliť slovenskému strelcovi Radovi Úškrtovi.

Vojto Barborík sa 3 roky po legendárnom zápase s Buchingerom konečne vracia do OKTAGONu, kde si to rozdá s excelentným postojárom Rajewskim.

Neporazená svetová #27 „Silent Killer“ Szabová sa chystá na súboj s dravou „Pitbull“ Álvarez, ktorá je nezastaviteľná už 4 zápasy.

A ešte jeden veľký návrat. Proti najdrsnejšiemu veterinárovi Česka Raškovi sa v OKTAGONe po 2 rokoch predstaví bývalý titulový vyzývateľ Milan Ďatelinka.

To všetko v sprievode najlepšej audiovizuálnej a svetelnej šou, ktorá podčiarkne celý večer, takže si odnesieš jeden z najlepších zážitkov tohto leta.

Príď 20. 7. prvýkrát zažiť strhujúcu atmosféru na summer párty do Peugeot Arény pod holým nebom. Lístky v predaji.