Prvý letný gemerský festival Gemer Fest 2024 bude celodenným podujatím rozdeleným na dve časti, vstupenky je potrebné zakúpiť na každú časť samostatne.

 

DENNÝ RODINNÝ PROGRAM

9:30 OTVORENIE FESTIVALU

10:00 UJO ĽUBO

11:30 SRANDA BANDA

13:00 PACI PAC

14:45 DIVADLO CILILING

16:30 MIRO JAROŠ

 

VEČERNÝ PROGRAM

19:00 DJ

19:30 DOMINIKA MIRGOVÁ

20:30 SIMA

 

Prvú časť bude tvoriť rodinný program najmä pre deti. V programe, ktorý bude prebiehať od 9.30 do 17.30 hod. vystúpia: Miro JAROŠ, PACI PAC, Divadlo Cililing s rozprávočkou, Kúzelník WOLF a Sranda banda Show, Ujo Ľubo so svojou minidisko a ďalší účinkujúci, ktorých budeme priebežne zverejňovať. 

Súčasťou tejto časti programu bude aj FunZóna s desiatimi nafukovacími atrakciami, tvorivými dielňami, maľovaním na tvár, maskotmi, drevenám kolotočom a ďalšími atrakciami. V cene každej vstupenky sú kupóny v hodnote 6,-€ na atrakcie vo FunZóne.

Zároveň budú v tejto časti programu pripravené zaujímavé interaktívne prezentácie partnerov a sponzorov, workshopy či množstvo stánkov so zaujímavou gastronómiou, či predajom rôznych tovarov. Tešiť sa môžete aj na tombolu so zaujímavými cenami. 

V rámci druhej časti festivalu vás svojim koncertom zabaví populárna speváčka SIMA a DOMINIKA MIRGOVÁ. V každom prípade na vás čaká skvelá hudobná a svetelná šou. I počas tejto časti festivalu budú k dispozícii stánky s občerstvením a stánky s predajom rôzneho tovaru. 

Na rodinný program je vstup pre dieťa do jedného roka s preukázaním veku kartičkou poistenca a občianskym preukazom rodiča - zadarmo.