ZMENENÉ - RAP & POP SYMPHONY - 21.4.2024 O 19:00 HOD.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert Rap & Pop Symphony, ktorý sa mal konať dňa 21.4.2024 o 19:00 hod. v Dom umenia Košice, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 24.11.2024 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.


Vážení milovníci hudby, predstavujeme vám nezabudnuteľný koncert "Rap & Pop Symphony".  Objavte jedinečné spojenie rapu a popu v podaní virtuózneho Alliance Orchestra. V programe koncertu si vypočujete špeciálne vytvorené symfonické aranžmány slávnych hitov z repertoáru: Eminem, Coolio, Black Eyed Peas, Rihanna, Coldplay, Imagine Dragons, Beyonce, Adele, Dr.Dre, Lady Gaga, Billie Eilish, Christina Aguilera, Sting, Roxette a mnohých ďalších. Špeciálne pre vás sme pripravili veľký program, v ktorom okrem spomínaných interpretov zaznejú aj orchestrálne verzie legendárnych skladieb "Zombie", "It`s Raining Men", "Beggin", "I Will Always Love You" a samozrejme "Don`t speak". Pripravte sa na koncert plný nostalgie a príjemných emócií.

Jedinečnú atmosféru na pódiu vytvorí Alliance Orchestra v sprievode hudobníkov WFO, ktorých zostavu doplní lyrický zvuk gitár a rytmické bicie. Jedinečnú príchuť koncertu dodajú pozvaní vokalisti, ktorých hlasy sa dotknú najhlbších zákutí vašich sŕdc. Ich interpretácie známych a obľúbených piesní prinesú vzrušujúce emócie a romantická atmosféra vás prinúti zamilovať sa znova a znova s každým tónom.

Koncert sa uskutoční 21. apríla  24.11.2024 na pódiu Domu umenia v Košiciach so začiatkom o 19:00.

Nenechajte si ujsť príležitosť vychutnať si toto jedinečné hudobné podujatie a zachytiť spomienky na neuveriteľnú cestu legendárnymi rapovými a popovými hitmi.