ČAKÁ NÁS BOMBASTICKÉ LETO NA ZEMPLÍNSKEJ ŠÍRAVE!

POZOR AKCIA 2v1!!!

Pre všetkých priaznivcov dobrej hudby a zábavy máme SUPER AKCIU. Dva festivaly za super cenu. ROCK POD KAMEŇOM WARMUP + ROCK POD KAMEŇOM iba za 40 €. Takto môžeš zažiť festival nielen v júli, ale aj v auguste.

ROCK POD KAMEŇOM prinesie zahraničné hviezdy i elitu domácej hudobnej scény. V priebehu dvoch dní sa na východe Slovenska predstaví mnoho domácich, ale i zahraničných interpretov zvučných mien.

Zahraniční interpreti:  Korpiklaani(FIN), Tarja Turmen z Nightwish(FIN), Zdob Si Zdub(MLD), Infected Rain s Lena Scissorhands(MLD), Destruction(GER), Juodvarnis(LTU), Rhapsody Of Fire(ITA)

Slovenskí interpreti: TUBLATANKA, Peter Nagy, Pagan black, Ramchat, Mind, Castaway, The Now, Vlado Bučko & Band, Rawsonic, ČAD

Zdroj: Rock Pod Kameňom

Pre všetkých priateľov dobrej hudby a zábavy štartujeme 8. júla PREDOHRU v podobe ROCK POD KAMEŇOM WARMUP, ktorý prinesie veľkú nádielku hudby, o ktorú sa postarajú bombastické kapely, ktorých zoznam a popis nájdete v texte nižšie.

TOP AKCIOU LETA bude 12. – 13. 08. 2022 už 19. ročník legendárneho festivalu ROCK POD KAMEŇOM, ktorý prinesie aj tento rok nadupaný program plný nielen domácich hviezd. Na ROCK POD KAMEŇOM WARMUP sme pripravili nezabudnuteľný hudobný zážitok. Rozhodli sme sa podporiť domácich umelcov, a práve preto program festivalu pozostáva prevažne zo slovenských kapiel.

O otvorenie programu sa postarajú pop-rockoví THE SPANTS z Humenného a rockoví THE NOW zo Sniny, ktorí si získali veľké zástupy fanúšikov vďaka svojim chytľavým refrénom a veľkou energiou na pódiu. Svoje zastúpenie na festivale bude mať aj maďarský pop-rock v podobe kapely ANTARES z Budapešti. Najväčšími hviezdami festivalu sú INEKAFE, HEĽENINE OČI a POLEMIC, ktorý predvedie exkluzívnu šou spolu s MEDIAL BANANA.

SPOLOČNÁ ŠOU týchto dvoch slovenských ikon SKA a RAGGAE dostane určite do varu všetkých pod pódiom. Legenda INEKAFE ma pripravené najväčšie hity, ktoré si spievajú už dve generácie ľudí. O koncovku festivalu sa postará prešovská multižánrová kapela HEĽENINE OČI. Kombináciou prvkov metalu, ska, reggae, folku a rocku sa vo svojich vystúpeniach plných energie a srandy kapela úspešne vyhýba žánrovému zaškatuľkovaniu.

Nemusíš sa obávať ani hladu a smädu, pretože sme pre všetkých pripravili stánky, v ktorých si budeš môcť vychutnať skvelé pivko a chutné špeciality.

Príď a zaži nezabudnuteľný večer plný hudby a zábavy!

Cena lístkov:
• 16€ do polnoci 19.6.2022
• 18€ od 20.6. – 8.7.2022
• 20€ na mieste

Zľavy: Bez nároku na zľavy
14+ (do 14r. v sprievode zodpovednej osoby)

Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.


Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu a miesta konania. Zlé počasie nie je dôvodom na zrušenie akcie.