SLAVCON 2024 S TÉMOU TVORY A POTVORY SA USKUTOČNÍ 26. - 28. APRÍLA!

Zapíšte si do kalendárov, či už na pergameny a zvitky, alebo to len odkážte svojmu AI asistentovi: ďalší ročník festivalu SlavCon sa bude konať 26. - 28. apríla 2024 opäť na Fakulte architektúry a dizajnu STU v Bratislave. Spolu s dátumom ohlasujeme aj tému: budú ňou „Tvory a potvory“.

Už teraz sa tešíme na množstvo inšpiratívnych prednášok, workshopov, vystúpení a súťaží!

Vstupenky dostupné v sieti invition.sk.


SlavCon 2024 je 17. ročník medzinárodného trojdňového festivalu fantasy, sci-fi, histórie, mytológie a popkultúry. Je určený pre všetkých fanúšikov literatúry, filmu, seriálov, hier, histórie, larpu a výtvarného umenia. 

Festival sa tento rok bude konať v priestoroch Fakulty architektúry a dizajnu na Námestí Slobody v Bratislave v dňoch 26. až 28. apríla 2024.

Návštevníkom prinášame zmysluplné a tvorivé prežitie voľného času, ale aj miesto pre zábavu a kreativiu. Okrem prednášok ponúkame širokú škálu kreatívnych a pohybových workshopov a pestrý sprievodný program. Predstavujeme známe osobnosti, ktoré prispievajú do kultúrnej scény Slovenska a pozitívne ju ovplyvňujú. Organizujeme súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť už vopred alebo až na mieste - je to len na vás.