Dobrodružný park plný zábavy a poznání!

Uži si celý deň spolu s rozprávkovými Šmolkami.

Viac ako 60 atrakcií pre malých aj veľkých návštevníkov.

Originálna Šmolkovská dedinka s interaktívnymi prvkami.

Šmolkovia vás pozývajú do svojich hubových domčekov, ktoré sú také veľké, že sa tam zmestíte s celou rodinou. Spoznajte, ktorému zo Šmolkov sa najviac podobáte. 

Naučte sa hovoriť šmolkovskou rečou. Utečte nahnevanému kocúrovi Azraelovi, vyhrajte nad čarodejníkom Gargamelom a zachráňte Šmolkovský svet.

Šmolkovské SMART CITY - 5D virtuálna realita, elektrické autíčka, konské dostihy, škola triedenia odpadu a ďalšia interaktívna zábava.

>> VSTUPENKY


 Očarujúci dobrodružný park ŠMOLKOVIA - Magický svet je veľký zábavno-vzdelávací park pre malých aj veľkých fanúšikov Šmolkov.

Na úplne novom mieste, v nákupnom centre Sport Mall Bratislava Lamač na všetkých čaká 4000 m² zábavy, dobrodružstva, ale aj vzdelania! 

Dobrodružný park Šmolkovia - Magický svet prinesie do Bratislavy čarovný svet Šmolkov v takmer nadživotnej veľkosti. Šmolkovia pozývajú deti aj dospelých priamo do svojich hubových domčekov, ktoré sú tak veľké, že sa tam zmestí dieťa, ale aj dospelý človek. Šmolkovský kúzelný les ponúka veľké množstvo objavov a interaktívnych dobrodružstiev. Deti budú môcť spoznať, ktorému zo Šmolkov sa najviac podobajú, naučia sa hovoriť šmolkovskou rečou či uvaria kúzelný lekvár. Predovšetkým sa však všetci spoločne a hravou formou dozvedia o tom, ako chrániť nielen Šmolkov, ale aj ten náš  “ľudský les“. Spolu s malými Šmolkami tak všetci prežijú napínavé dobrodružstvo na záchranu prírody, kde spoločne uniknú nahnevanému kocúrovi Azraelovi a zvíťazia nad zákerným čarodejníkom Gargamelom a jeho strašným strojom. Roztomilé modré postavičky okúzľujú svojich detských i dospelých fanúšikov už 65 rokov a v Bratislave sa zdržia niekoľko mesiacov. 

Toto veľké ŠMOLKOVSKÉ dobrodružstvo je zakončené romantickým letom na bocianovi, ktorý deti vo VR realite prenesie do animovaného sveta Šmolkov. Tým však dobrodružstvo zďaleka nekončí. Ďalšia zábava čaká o poschodie nižšie, kde si budete môcť oddýchnuť vo veľkej herni s VR realitou a množstvom interaktívnych atrakcií.

Príďte a neoľutujete, na svoje si príde každý!

Dobrodružný park Šmolkovia - Magický svet otvorí svoje brány vo februári 2024 v nákupom centre Sport Mall Bratislava Lamač, na Hodonínskej ulici.

Otvorené bude každý deň.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj vopred cez predpredaj Ticketportal.

Viac informácií na www.smolkoviabratislava.sk


 

Šmolkovia prichádzajú do Bratislavy a zabývajú sa na úplne novom mieste!

Miesto: SPORT MALL Bratislava, Hodonínska 27

Otváracie hodiny: pondelok-piatok 10:00-19:00  / sobota-nedeľa 09:00-19:00

Posledný časový slot je 17:00. Časová lehota na dostavenie sa je hodinu. Vo vnútri sa môžete zdržať ako dlho chcete.
Posledný vstup do priestorov Dobrodružného parku ŠMOLKOVIA-Magický svet je 18:00. Pokladňa na mieste sa zatvára o 18:00. 

  • Deti do 80cm majú vstup zadarmo!
  • Pri vstupenke ZŤP-S je vstup pre sprievod zadarmo!
  • Držitelia VIP vstupenky majú prednostný vstup do parku, majú prednostný vstup na vybrané atrakcie v zábavnej zóne. Prednostný vstup neplatí do kaviarne a v suvenírovom obchode.