Nemáš ešte sobotný program alebo budeš na trhoch v Starej tržnici? Zastav sa u nás v Lab.cafe na kreatívnom workshope! 

Sobotné stuDIYo, kde sa tvoria super vecičky, prebieha každú sobotu. Vyrobíš si niečo zaujímavé, čo to sa naučíš a ešte sa aj poriadne zabavíš. Nenechaj si ujsť tvorivé stretká a pokojne so sebou zober aj rodinku alebo kamošov

Príď si vytvoriť obľúbené bytové doplnky v bohémskom štýle!

Pripravíme pekné materiály, ktoré k sebe ladia a ponúkajú množstvo kombinácií. V našej kreatívnej dielni nachystáme vďaka laseru rôzne drevené podklady viacerých veľkostí, či farieb. Okrem základných tvarov ako kruh, či polkruh, ktoré sa skvele kombinujú, sa môžeš tešiť napríklad aj na laserované mandalové podklady. K dispozícií budeš mať aj drobné dekoračné prvky z dreva. 

Nevieš si úplne predstaviť, čo si vlastne odnesieš domov? Neboj, fantázii sa medze nekladú a u nás to platí stonásobne. Lektorky ti rady ukážu vhodné kombinácie a všakovaké možnosti. Vyskladať si môžeš napríklad aj originálny lapač snov! Budeš môcť pracovať s jutovými lankami, Bobbinami, farebnými strapcami, drôtmi aj špajlami. Isté je, že budeme lepiť, strihať a kombinovať možné s nemožným.

Tieto na pohľad jednoduché dekorácie ponúkajú kopec riešení. Z jednotlivých výrobkov si vieš dokonca ľahko vyskladať celú sériu. Ak máš doma doplnkov už dosť, no baví ťa tvoriť, tvoj výtvor môže byť skvelým darčekom. Cena za workshop je v závislosti od veľkosti výrobkov 15 € alebo 20 €. Ak máš darčekovú poukážku na kreatívny workshop k nám do lab.cafe, na tomto workshope je možné využiť iba poukážky na “Sobotné StuDIYo”.

Workshop prebieha bez registrácie. Stačí, keď prídeš medzi 10:00 a 14:00 hod. k nám do Lab.cafe. Posledný vstup je o 13:30 hod. Nezabudni nám dať going na udalosť, aby sme vedeli, že sa vidíme.