Berlínske duo DJ HEARTSTRING ohúri Bratislavu: Zadarmo na Tyršovom nábreží!

PR článok

Telekom prináša do Bratislavy pop-up event, ktorý oživí mesto hudbou a energiou 90. rokov. Poznačte si do kalendárov 27.júl, kedy na Tyršovom nábreží pod Starým mostom zaznejú beaty berlínskeho dua DJ HEARTSTRING a slovenských DJov.

Zdroj: Slovak Telekom

Letné slnko, výhľad na Dunaj a hudba, ktorá vám prenikne až do kostí. To všetko vás čaká na unikátnom podujatí pod Starým mostom vedľa Tyršovho nábrežia. Jedinečná rave párty vás prenesie späť do 90. rokov a vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru za zvukov trendového berlínskeho dua DJ HEARTSTRING a slovenských DJov FVLCRVM, Nina Farrina a Kristie Kardio.

Vďaka svojmu zanieteniu pre hudbu a zmyslu pre detail sa DJ Heartstring stali jednými z najžiadanejších DJov v európskej klubovej scéne. Ich nadchádzajúce vystúpenie v Bratislave je jedným z najočakávanejších eventov tohto leta, takže sa určite oplatí prísť a zažiť ich energickú show naživo.

Tento event prináša trendový koncept daytime rave. Pódium bude od 16:00 do 22:00 ozývať rytmami elektronickej hudby. Vrcholom bude vystúpenie headlinera DJ HEARTSTRING presne počas západu slnka o 20:00.

Podujatie s úchvatným výhľadom na Dunaj a Bratislavu sa uskutoční už 27. júla. Vstup na akciu je vďaka Telekomu úplne zadarmo a môžete sa sem dostať cez mestskú pláž Tyršák.

Line-up:

  • 16:00 - 17:30 Kristie Kardio
  • 17:30 - 19:00 Nina Farrina
  • 19:00 - 20:00 FVLCRVM DJ set
  • 20:00 - 22:00 DJ HEARTSTRING

Táto Bratislavská párty je súčasťou celoeurópskej série festivalov tanečnej hudby organizovanej skupinou Deutsche Telekom pod názvom „Summer of Joy, Youth, Freedom“. Celý cyklus odštartovala DJ Jayda G vo Viedni 1. júna a na rad prišla aj Bratislava.

Viac informácií o evente nájdete tu: https://www.facebook.com/events/1264346887785810

Zdroj: Slovak Telekom
Zdroj: Slovak Telekom