Festival One Way Fest aj tento rok rozvibruje bratislavské Tyršovo nábrežie

PR článok

Obľúbené ´Tyršovo nábrežie´ opäť ožije skvelou hudbou, inšpiratívnymi diskusiami, lákavým celodenným programom pre deti aj rodičov a vynikajúcim street foodom

Zdroj: One Way Fest

Už po druhý raz Bratislava zažije multi-žánrový open air festival One Way Fest, ktorý počas troch letných dníod 9 do 11. júna zaplní nábrežie Dunaja pestrou domácou aj zahraničnou  hudobnou produkciou, prednáškami na témy, ktoré hýbu životmi ľudí, inšpiratívnymi stretnutiami, ale aj najrôznejšími kreatívnymi a športovými aktivitami pre deti, mladých aj dospelákov.

Gospelová hudba vo všetkých podobách a žánroch

Medzinárodnosť festivalu opäť potvrdí jeho hudobný program, ktorý len podčiarkne, že gospelová hudba nie je žiadna nuda, naopak, ponúka dynamiku, život a bohaté žánrové spektrum. Počas troch dní sa na pódiu vystriedajú October Light (Chorvátsko), Noemiracles (ČR), Isaac Records, bratislavská kapela Rockstanders, víťazka Superstar Vierka Berkyová, Gebooorah, Hero, Soyer, vystúpi aj James Evans Band - anglický hudobník, ktorý sa „beznádejne“ zamiloval do Vysokých Tatier.

Zdroj: One Way Fest
Výnimočné miesto pre zmysluplne strávený čas

Tyršovo nábrežie so svojou príjemnou scenériou opäť ponúkne pohodovo a zmysluplne strávený čas so zaujímavými ľuďmi, relax pri dobrej hudbe a skvelom street-foode. Organizátori tak nadväzujú na minulý ročník, kedy sa na premiérový bratislavský One Way Fest (pod záštitou primátora Bratislavy) prišlo pozrieť viac ako 3 500 ľudí

Všetky ročníky a miesta One Way Festu spája jedna myšlienka – že život s kresťanskými hodnotami je možno celkom prakticky uchopiť aj v dnešnej dobe a nájsť  pokoj, radosť, vyvážený, bohatý a harmonický život. Festival ponúka iskru nádeje, inšpirácie a reštartu pre život každého človeka.

Zdroj: One Way Fest
Diskusie o zmysle života, šťastnej rodine aj drogách

V tomto duchu sa bude niesť aj tohtoročný program festivalu. V rámci línie One Way Talk budú rezonovať také pálčivé otázky ako depresia, zmysel života, vyhorenie, ale aj budúcnosť umelej inteligencie, či problémy drogovej závislosti. Môžete sa zapojiť do prednášok a diskusií na tému ako si v dnešnom svete vybudovať zdravé sebavedomie, udržať šťastnú rodinu, objaviť svoj potenciál.

Zaznejú skutočné príbehy o uzdravení, horolezec Slavo Drlík porozpráva ako sa druhýkrát narodil. So svojím zaujímavým svedectvom a receptmi na spokojný rodinný život sa podelia Mary a Adrián Bartalosovci, v sekcii One Way Talk si môžete vypočuť aj influencerku Lady Zika, futbalistu Erika Čikoša a ďalších... Výnimočným zahraničným hosťom bude svetoznáma kresťanská rečníčka Virgina G. Logan.

Zdroj: One Way Fest
Detský raj: od bublinkovej šou cez putovanie púšťou až po horolezeckú stenu

Na svoje si určite prídu deti všetkých vekových kategórií. Po minuloročnom mimoriadne vydarenom programe One Way Kids ponúka festival aj tento rok pestré súťaže, náučné podujatia, kreatívne hry, tanečné workshopy... Deti sa môžu zapojiť do maľovania tvárí, zaplávať si v bazéne, navštíviť improvizovanú knižničku, zoznámiť sa s Divadlom Agapé, vybiť si energiu v skákacom hrade, na horolezeckej stene, súčasťou bude aj ukážka ľudových remesiel, dobových kostýmov, maľovanie sadrových odliatkov, či bublinová šou.

Pre všetkých bude určite atraktívna súťaž Vyjdi z púšte, dievčatá sa môžu zapojiť do zapletania copíkov, chlapcov potešia hry s autíčkami. Celé rodiny si môžu zahrať šach, človeče, ping-pong či kalčeto. Samozrejmosťou bude aj tento rok prebaľovací a kojaci kútik.

Zdroj: One Way Fest
Nabiť si baterky, ochutnať najlepší street-food, nechať sa povzbudiť a inšpirovať

Celé tri dni festivalu bude sprevádzať rôznorodé, originálne a chutné občerstvenie, ktoré vyjde v ústrety všetkým možným chutiam, vkusu a požiadavkám. Street-food v podobe delikátnych burgrov, poke bowl, langošov, halušiek, šišiek, rice bowl, fish and chips, poutine, teriyaki, zemiakových špirál, vegánskych dobrôt,  hot-dogu, hranoliek, točenej zmrzliny, výbornej kávy,  osviežujúceho piva, limonád a ďalších drinkov sa stane určite takisto nezabudnuteľnou spomienkou na programom nabité tri dni plné zábavy, inšpirácie, relaxu a načerpania nových síl.

Príďte sa na nábrežie Dunaja osviežiť, zabaviť, oddýchnuť, povzbudiť, podebatovať na festival, na ktorom sa počas troch dní dajú dokopy ľudia z rôznych oblastí a s rôznymi talentmi, aby vydali zo seba to najlepšie a odovzdali myšlienku, že zmysel, radosť a stabilita sa dá nájsť aj v dnešnom svete!

Brány festivalu sa otvárajú v piatok o 18.00, v sobotu a nedeľu sa program začína o 10.30.

Relax a free wifi zóna ako neoddeliteľná súčasťou festivalu.

VSTUP na celý festival je ZADARMO!

web instagramfacebook

Zdroj: One Way Fest