Areál Topovné v Belej nad Cirochou bude 30. júla 2022 hostiť rodinný festival TOPOVNÉ FEST 2022. Pre návštevníkov fetivalu bude pripravený bohatý program, v ktorom si nájdu všetci, bez ohľadu na svoj vek, niečo pre seba. Pre najmenších je pripravený pestrý program plný zábavy v podaní obľúbenej detskej dvojice PACI PAC, ktorá zaujme všetky deti svojimi chytľavými pesničkami. Okrem tejto populárnej dvojice sa juniori môžu tešiť aj na množstvo atrakcií, medzi ktorými nebudú chýbať ani obľúbené skákacie hrady.

Zdroj: RPK Agency

Ak vyhľadávaš niečo ľudovo-zábavno-humoristicko-dobrodružné ťa určite poteší ŠČAMBA, ktorá ma pre všetkých pripravený koncert plný svojich najväčších hitov ako sú Dedina, Na mne nikto nemá, Kameň ... Folk-rocková kapela Dynamix, ktorú tvoria zapálení muzikanti z Prešova, Sabinova a širokého okolia, roztancuje všetkých vďaka svojim songom, ktoré nesú v sebe prvky nielen slovenskej, ale aj ukrajinskej, ruskej a poľskej ľudovej tvorby.

Sninská rocková kapela The Now, ktorá si získala svojich fanúšikov vďaka svojim chytľavým refrénom a veľkou energiou na pódiu počas koncertov, ma pre všetkých pripravenú pravú rockovú šou. Najväčšími hviezdami TOPOVNÉ FEST 2022 sú Horkýže Slíže a Heľenine Oči, ktorí určite dostanú publikum do varu. Nitrianska kapela Horkýže Slíže, s charizmatickým frontmanom Kukom, ma pre návštevníkom pripravenú nezabudnuteľnú šou plnú ich najväčších hitov, ktoré určite rozospievajú a roztancujú všetkých. O koncovku festivalu sa postará prešovská multižánrová kapela lokálneho významu s globálnym dosahom Heľenine Oči. Kombináciou prvkov metalu, ska, reggae, folku a rocku sa vo svojich vystúpeniach plných energie a srandy kapela úspešne vyhýba žánrovému zaškatuľkovaniu. Nemusíš sa obávať ani hladu a smädu, pretože sme pre všetkých pripravili aj stánky, v ktorých si budeš môcť vychutnať skvelé pivko a chutné špeciality.

Vstupenky v cene 15 Euro/KS (deti do 12 rokov v doprovode rodičov majú vstupné zadarmo) sú k dispozícii v:

  • Pizzeria Heyday (Snina)
  • 3-ka bar (Snina)
  • Gatsby Bar (Snina)
  • Obecný úrad Belá nad Cirochou
  • Obývačka BAR Humenné

Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu a miesta konania. Zlé počasie nie je dôvodom na zrušenie akcie.