Nestál si dlhšie na korčuliach? Potrebuješ sa znovu do toho dostať? Chcel by si si nájsť nejakú partiu na hokej, ale nechceš tam zavadzať ? :D Prípadne hráš už s partiou a chcel by si sa zdokonaliť ? Nejde ti dobre korčuľovanie? Prechod z jazdy vpred do jazdy vzad? Otočiť sa v rýchlosti je tiež problém? Korčuľovanie vzad sa tiež trápiš? Nevieš dobre ovládať hrany? Brzdiť? Prekladať vpred – vzad? V tom prípade sú pre teba zamerané tréningy na korčuľovanie a zdokonaľovanie korčuľovania vždy v stredu o 21:45!

Streda - 21:45 -  tréning základy a zdokonaľovanie korčuľovania – jazda vpred – jazda vzad – jazda v oblúku – prechod z jazdy vpred do jazdy vzad – prekladanie vpred – prekladanie vzad – brzdy – kondičné korčuľovanie

Na tréning je potrebné prísť v hokejovej výstroji. Tréning trvá jednu hodinu.  Vstupné  je 12 EUR na osobu a uhrádza sa v šatni po skončení tréningu. V prípade záujmu nás kontaktujte vopred na tel. č.: +421 905 622 145 alebo na info@arenasrsnov.sk. Po telefonickom spojení vás zaradíme do databázy hráčov zúčastňujúcich sa tréningov a budeme vás pravidelne sms správou informovať o aktuálnych časoch tréningov v danom týždni.

Tréningy prebiehajú pod vedením trénera Mareka Mergleského – majiteľa Arény Sršňov.

Ako to vyzerá na našich tréningoch si môžete na YT: Aréna Sršňov TV.