VŠEOBECNÁ ŠPORTOVÁ PRÍPRAVA PRE DETI VO VEKU 4 – 7 ROKOV HRAVOU FORMOU V TELOCVIČNI ZŠ DRÁBOVA NA SÍDL. KVP V KOŠICIACH.

Mládežnícky hokejový klub HK Sršne Košice posúva kvalitu športovej prípravy pre najmenšie deti  opäť na vyšší  level. Zavádza novinku a to hodiny všeobecnej športovej prípravy pre deti vo veku 4 – 7 rokov hravou formou v telocvični ZŠ Drábova 3 na sídl. KVP v Košiciach, v susedstve zimného štadióna Aréna Sršňov.

Ako povedal Marek Mergleský, do hokejového klubu na tréningy nám niekedy prídu deti bežne aj v 7 rokoch, ktoré doteraz nikdy nešportovali. Nemajú základné pohybové návyky a o to ťažšia je potom s nimi aj práca na ľade pre našich trénerov. V školách nám chýbajú zapálení telocvikári ( česť výnimkám ) a takto to potom vyzerá aj s našimi deťmi. V našom klube robíme s našimi najmenšími hokejistami pohybovú prípravu pre deti od 8 rokov a týmto programom sa snažíme vyplniť medzeru, ktorá tu vznikla. Verím, že rodičia nielen detí v našom klube, ale všetci, ktorým záleží, aby ich ratolesti mali správne pohybové návyky, uvítajú túto všeobecnú prípravu detí, ktorá je vhodná pre všetky športy.

Budeme sa učiť preliezať, podliezať, šmýkať sa, padať, behať vpred, vzad, odrážať sa, skákať, budeme sa učiť kotúľ vpred, vzad a kopec ďalších s pohybom spojených činností.

Príprava je určená nie len pre deti v našom klube, ale aj pre deti z iných športov a tiež pre tie, ktoré doteraz nikdy nešportovali.

Cena: 20€/mesiac (hráč HK Sršne Košice 15€ /mesiac)

Tešíme sa na Vás už každý pondelok  od 16:15 do 17:00 v telocvični na Drábovej ul. č.3 v Košiciach.

Kontakt: Marek Mergleský - 0905 622 145│ info@arenasrsnov.skwww.arenasrsnov.sk