AC / DC - POWER UP TOUR EUROPE 2024

NAJVÄČŠIA SVETOVÁ ROCK N ROLL KAPELA, KTORÁ TOTO LETO ZAHRÁ 21 KONCERTOV V 10 KRAJINÁCH

Naživo v Bratislave 21. júla na letisku Vajnory – Staré letisko!

Sydney, Austrália, 12. február 2024. AC/DC, legendárna skupina, ktorá predáva niekoľko miliónov albumov, dnes nadchla milióny fanúšikov ohlásením „POWER UP“ European Tour.

Na turné 'POWER UP', pomenovanom podľa ich posledného štúdiového albumu, ktorý sa dostal na 1. miesto v 21 krajinách, skupina odohrá toto leto 21 koncertov - v Nemecku, Taliansku, Španielsku, Holandsku, Rakúsku, Švajčiarsku, Anglicku, Slovensku, Belgicku, Francúzsku a Írsku.

„POWER UP“ bude prvým turné skupiny v Európe po ôsmich rokoch a uvidíte ich vystupovať na niektorých z najväčších štadiónov na celom kontinente.

AC/DC sa 21. júla zastaví aj v Bratislave (Vajnory - Staré letisko)!
 Doors: 14:00 / Start: 17:00

Zdroj: FB / Silvi Production

AC/DC odohrali svoje prvé vystúpenie 31. decembra 1973 v nočnom klube Chequers v Sydney, Austrália. Sú jednou z najvplyvnejších rockových skupín v histórii s viac ako 200 miliónmi predaných albumov po celom svete. LP „Back In Black“ tejto skupiny je „najpredávanejším albumom akejkoľvek kapely všetkých čias“ a „tretí najpredávanejší album akéhokoľvek interpreta“ s celosvetovým predajom 50 miliónov a stále to pribúda. AC/DC boli uvedení do Rock and Roll Hall of Fame® v roku 2003 a do Siene slávy Music Victoria Awards v ich rodnej Austrálii. Kapela pokračuje vo vypredávaní štadiónov na viacerých kontinentoch, predáva milióny albumov ročne a generuje streamy v miliardách.

Na počesť ich 50-ročného kraľovania najväčšej rock and rollovej kapely na svete AC/DC vystúpia – Angus Young na sólovej gitare, spevák Brian Johnson, rytmický gitarista Stevie Young, bubeník Mam Laug a nový bassgitarista, ktorý prevezme pochodeň za Cliffa Williamsa. Sú späť, aby si zahrali s množstvom oddaných fanúšikov, ktorí každým rokom pribúdajú.