Svetový velikán filmovej hudby ovenčený mnohými oceneniami predstaví v roku 2024 európskemu publiku nové turné, ktoré nadväzuje na triumfálnu koncertnú šnúru posledných rokov. V bratislavskej TIPOS Aréne bude 6. novembra 2024 sviatok najslávnejších filmových skladieb s názvom “ The World of Hans Zimmer – A New Dimension“ 

Zdroj: Agentura Amadeus

Hans ZIMMER chystá prekvapenie pre fanúšikov svojej hudby! Jeho úspešná show The World of Hans Zimmer” získa v roku 2024 nový podtitul  A New Dimension, ktorý už sám napovedá, že Hans Zimmer pripravuje úplne nový výber z jeho rozmanitej zbierky skladieb. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na jedinečnú hudobnú cestu, ktorá ich zavedie do úplne iných dimenzií. Turné obsahuje viac ako 30 zastávok v 13 európskych krajinách a Bratislava nebude medzi nimi chýbať.

Foto: Dita Vollmond

Predchodca koncertného turné „The World of Hans Zimmer - A Symphonic Celebration“ prvýkrát ohromil nemecké publikum v roku 2018 a odvtedy sa vydal na triumfálnu cestu po celom svete. Samotný Hans Zimmer sa neobjaví osobne na pódiu počas "The World of Hans Zimmer - A New Dimension," no zohrá významnú úlohu v pozícii kurátora a hudobného režiséra celej produkcie.

„Mojim cieľom je umožniť fanúšikom znova objaviť jedinečné prvky orchestrálnej hudby. Chcem prostredníctvom orchestra rozprávať veľa príbehov a predstaviť dlhoročných spolupracovníkov a priateľov“, hovorí o novej show sám Hans Zimmer.

Foto: Dita Vollmond

Neopakovateľný zážitok z majstrovského umenia Hansa Zimmera sprostredkujú renomovaný sólisti, hudobníci a dlhoročný spolupracovníci najslávnejšieho skladateľa filmovej hudby súčasnosti.

Pre najväčších fanúšikov hudby Hansa Zimmera je pripravený limitovaný počet VIP balíčkov, ktoré umožnia prežiť kontcert nezabudnuteľným spôsobom.

Koncert The World of Hans Zimmer - A New Dimension sa uskutoční v TIPOS Aréne v Bratislave 6. novembra 2024.

Vstupenky na novú show Hansa Zimmera budú exkluzívne v sieti ticketportal.sk