Vyhľadať podujatie

Divadlo Štúdio tanca

Komenského 12 (na Kačici)
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

www.studiotanca.sk
studiotanca@studiotanca.sk
+421 48 414 65 40O nás


Sezóna 2016/2017 v Divadle Štúdio tanca = ROVNOVÁHA
 
Divadlo Štúdio tanca je otvorené novej sezóne. Po turbulentných  udalostiach tej minulej, ale aj po úspešných premiérach inscenácií Androgén, Jadro a Očista  sme pripravení spolu s  Vami vstúpiť do novej sezóny, ktorá ako dúfame, sa bude niesť v duchu rovnováhy.
 
Vlastná tvorba a nová premiéra
Tvorba to je to, čo je centrom našej rovnováhy. Preto našich tanečníkov opäť nájdete pravidelne v stredu a nepravidelne v piatok na scéne divadla, stačí si len vybrať z programu a prísť.
 
Kurzy a workshopy
Hľadajte s nami rovnováhu priamo v pohybe! Aj tento rok otvárame obľúbené kurzy pre verejnosť, ale hýbať a tancovať sa dá s nami aj na jednorázových pohybových workshopoch, ktoré ponúkame k predstaveniam. Vyspelí tanečníci sa môžu pridať počas výuky externých pedagógov v našom umeleckom súbore.
  
Tanec v laviciach
Vedieme deti k rovnováhe medzi počutým a zažitým. Náplňou projektu pre základné školy je hravou a interaktívnou formou zoznámiť žiakov so súčasným tancom a prácou divadla.
 
festival Tvorivé dni pre vás
Spolu so študentami tanečných odborov slovenských konzervatórií  ladíme  rovnováhu medzi starým a novým, skúseným a začínajúcim, usporiadaným a živelným,  aktívnym a pasívnym.
Festival prináša predstavenia  súčasného tanca a ich následný  rozbor  s odborníkmi  z praxe , pohybové workshopy  s domácimi a zahraničnými osobnosťami súčasného tanca a prednášky  a diskusie  zamerané na viaceré oblasti súčasného umenia.
 
Havranov kabaret
Divadlo Štúdio tanca pripravuje divadelné diskusné večery so známym publicistom, počas ktorých budeme hľadať tenkú čiaru rovnováhy názorov viacerých hostí.

Rezervácia a predpredaj vstupeniek:
Informačné centrum BB, ticket-art.sk, organizacne@studiotanca.sk, 0902672799

VSTUPNÉ:
- premiéra: 10 / 7€
- predstavenie divadla v repríze: 7 / 4 €
- zľava pre: dôchodcov, študentov ISIC, ZŤP, deti do 12 rokov a vojnových veteránov
- skupinová zľava: 3+2 zdarma


Program