Košice sa znovu rozžiaria súčasným umením!

Posledný septembrový víkend 23. — 25.9. sa známe aj menej známe miesta Košíc zaplnia umením, ľuďmi a magickou atmosférou.

Biela noc bude zmysly opantávajúcou prechádzkou mestom, ktoré počas troch dní oživí architektúru mesta dielami známych slovenských aj zahraničných umelcov. Objavíte zaujímavé mestské miesta vo verejnom priestore, ale aj známe či menej známe interiéry.

Väčsina diel bude sprístupnená počas celého víkendu, ale nájdete aj časovo-ohraničené výnimky, na ktoré vás upozorníme v programovej mape, na webe, či mobilnej aplikácií. Interiérové diela budú spoplatnené festivalovou permanentkou BN PASS (cena 10 Eur).

Nespite, zažite!
Tešíme sa na vás!


Sledujte nás:
www.bielanoc.sk
https://vimeo.com/bielanoc
https://www.facebook.com/bielanoc
https://www.instagram.com/bielanoc/

Viac informácií o programe už čoskoro.

Zdroj: facebook.com / Biela Noc
ČO JE BIELA NOC?

Najväčší a najnavštevovanejší festival súčasného umenia na Slovensku!

Biela noc je súčasťou prestížneho medzinárodného umeleckého networku, ktorý širokej verejnosti približuje súčasné formy umenia ako aj netradičné, nepoznané a významné miesta európskych metropol.

S festivalovou mapou sa stanete turistom vo vlastnom meste a objavíte rôznorodé vizuálne a zvukové inštalácie, interaktívne objekty, koncerty, filmové projekcie, divadlo či tanečné performance. Pestrá ponuka umeleckých žánrov predstaví najnovšie trendy v súčasnom umení aj technológiách.