Vyhľadať podujatie
newevent/2020/03/MM_ticketportal_SK_plakat_180x180_300dpi.jpg

NOVÝ TERMÍN - MIREILLE MATHIEU

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
NOVÝ TERMÍN z dôvodu pandémie koronavírusuKoncert Mireille Mathieu v Bratislave má nový termín! Madame Mathieu sa vráti na Slovensko pred Vianocami!

 

Francúzska šansoniérka Mireille Mathieu, ktorá patrí medzi obľúbené spevácke hviezdy aj v našich končinách, sa na Slovensko vráti. V bratislavskej AXA aréne NTC vystúpi 2. decembra 2020 so svojím vianočným programom a to spoločne s veľkým orchestrom.  

S veľkou radosťou oznamujeme, že Mireille Mathieu sa na Slovensko vráti v predvianočnom čase a to dňa 2. decembra 2020, kedy v Axa aréne NTC Bratislava odspieva svoj neuskutočnený koncert.

Všetky vstupenky na pôvodný koncert, ktorý sa mal konať dňa 10. 3. 2020 preto zostávajú v platnosti.

 

"Veríme, že situácia pandémia koronavírusu bude dovtedy pod kontrolou a spoločne si užijeme skvelú atmosféru francúzskych šansónov a nádhernej energie, ktorú Mireille Mathieu rozdáva všetkým svojim fanúšikom," uistila všetkých priaznivcov zástupkyňa JVS GROUP  Zuzana Benediktová. Diváci sa môžu tešiť na veľký koncert, ktorý bude navyše obohatený o vianočné piesne celého sveta v podaní Madame Mathieu.

  

Nezabudnuteľnú atmosféru na francúzsky spôsob si nenechajte ujsť dňa 2. decembra 2020 v AXA aréne NTC Bratislava. Vstupenky sú k dispozícii na predajných miestach siete Ticketportal alebo na www.ticketportal.sk.

Viac informácií na www.jvsgroup.sk

FACEBOOK EVENT ]]>