Vyhľadať podujatie
events/2020/11/admid120675/120675.jpeg

Workshop: Adventný kalendár

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Máš chuť si oddýchnuť po vyčerpávajúcom týždni? 
Príď si vytvoriť svoj vlastný kreatívny adventný kalendár.
Téma: Adventný kalendár
Vytvoríme si spoločne jednoduchý adventný kalendár z papiera, následne ho budeme dekorovať. Taktiež si ukážeme základy letteringu, písaného písma, ktoré budeme na domčeky používať. Poďte si s nami užiť skvelú predvianočnú atmosféru!
Lektor:
Tesa
Vizitka lektora:
Volám sa Tesa. Som ilustrátorka, ktorá pochádza z malinkej dediny na Orave, momentálne pôsobím v ateliéri v Bratislave. Charakterizuje ma tvorba, ktorá obsahuje nespočetné množstvo detailov. Práve kvôli nim moje ilustrácie nadobúdajú taký trošku čarovný nádych. Okrem klasickej ilustrácie sa venujem aj Handpoke tetovaniam. Tu veľmi rada využívam ako inšpiráciu prírodu, preto poväčšine tetujem dievčatá, ktoré odomňa odchádzajú s kvetinkami na koži. 
Akonáhle mi nestačí plátno alebo papier rada sa umelecky vyžijem aj na stenách. Pri tejto tvorbe už využívam spreje, ale stále zostávam verná aj svojim detailom, takže sa to nezaobíde bez môjho tenkého štetca. 
Na mojich kurzoch si určite spoločný čas užijeme. Rada vám poskytnem moje nadobudnuté skúsenosti a vytvoríme si spoločne vašu čarovnú ilustráciu plnú detailov. Budem dúfať, že keď začnete maľovať so mnou, už nikdy nebudete chcieť prestať. 🙂

Počet miest je limitovaný, preto si nezabudni rezervovať miesto správou, telefonicky, alebo e-mailom.
Cena:
Cena 19 €
Cena zahŕňa konzultáciu s lektorom, výtvarnícke potreby.