Tyršák sa vracia späť, tentoraz s príjemnou vianočnou atmosférou

 

Tyršák sa po krátkej prestávke opäť otvára návštevníkom, okrem dobrého jedla a pitia sa zameria na podporu lokálneho dizajnu a módy. 

Tyršák sa po krátkej prestávke opäť otvára návštevníkom. Na mieste, ktoré sa v letnej sezóne spájalo s pieskom, drinkami a leňošením, nájdu tentoraz jedinečnú predvianočnú atmosféru.

 

Zimný Tyršák už tradične ponúkne dobré jedlo a pitie - vrátane predvianočnej klasiky ako cigánska pečienka, lokše, varené víno, či punč. Zimná edícia však prinesie oveľa viac. Vďaka spojeniu s legendárnym Urban Marketom sa počas decembra na Tyršáku vystrieda niekoľko známych značiek, ktorých výrobky si budú môcť návštevníci zakúpiť priamo na mieste.

 

Vďaka spolupráci s ÚĽUV návštevníci na Tyršáku nájdu zastúpenie tradičných ľudovo-umeleckých výrobkov. Aj kúpou ručne vyrobeného vianočného darčeka s príbehom spolu podporíme slovenskú tvorbu, našich umelcov, dizajnérov, výrobcov a remeselníkov.

 

Tyršák je ideálnym miestom pre stretnutia priateľov a rodiny v bezpečnom prostredí, na čerstvom vzduchu – či už ako príjemná zastávka na spoločných prechádzkach po Tyršovom nábreží, alebo priamo na jednej z vyhrievaných terás na Tyršáku. Tak ako aj počas leta budeme dôsledne sledovať dodržiavanie všetkých hygienických opatrení.

 

Tyršák je ohľaduplný voči našej planéte. Samozrejmosťou bude separácia, zhodnocovanie, ako aj kompostovanie odpadov, rovnako aj zálohované poháre a keramické hrnčeky.

 

Vstup do areálu je pre všetkých bezplatný. Zimná edícia Tyršáku začína v stredu 18. novembra. Otvorený bude vo všedné dni medzi 15 až 22 hodinou, cez víkendy od 12 do 22 hodiny. 

 

Kompletné informácie budú aj naďalej k dispozícii vždy na webe www.tyrsak.sk, na FacebookuInstagrame.