DIVADELNÁ CHALUPKA 2017
NEČAKAJ KÝM SVET PRÍDE ZA TEBOU. VYDAJ SA ZA NÍM SÁM!
Pozývame Vás na 13. ročník - inšpiratívneho festivalu s medzinárodnou účasťou.
Program a podrobné informácie nájdete na: www.divadelnachalupka.sk.
FB: Divadelná Chalupka
FACEBOOK EVENT
PROGRAM:
NEČAKAJ KÝM SVET PRÍDE ZA TEBOU. VYDAJ SA ZA NÍM SÁM!
Pozývame Vás na 13. ročník - inšpiratívneho festivalu s medzinárodnou účasťou.
Program a podrobné informácie nájdete na: www.divadelnachalupka.sk.
FB: Divadelná Chalupka
FACEBOOK EVENT
PROGRAM:
20. 9. 2017
Sála MsDK, Švermova 7, Brezno
- 9.00 a 11.00 - FÓNKA A TÓNKA Z GRAMAFÓNIE, DIVADLO POD BALKÓNOM, BB
- 19.30 - SPÁLENÁ VEČERA, DS J. Chalupku mesta Brezno
Synagóga, Štúrova ul., Brezno
- 10.00 - MADE IN POLAND, Divadlo Apostrop, Liptovský Mikuláš
- 17.30 - MADE IN POLAND, Divadlo Apostrop, Liptovský Mikuláš
Predstavenia v obciach a na školách
- 8.30 – DK Závadka - PES JEANA LABADIEHO a DREVENÁ KRAVA, DK ZŠ St. Tekov
- 11.00 – DK Polomka - PES JEANA LABADIEHO a DREVENÁ KRAVA, DK ZŠ St. Tekov
- 8.30 – ZŠ MPČĽ - HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica
- 11.00 - MŠ MPČĽ - HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica
M-Klub, Švermova 7, Brezno
- 14.00 – WORKSHOP PRE MLADÉ DIVADLO, lektorka: Iga Jambor-Skupniewicz
- 22.00 - Klubové programy pre účastníkov festivalu
21. 9 2017
Sála MsDK, Švermova 7, Brezno
- 8.30 - VLAK DO NEBA, DM Vaša Banda, Žilina
- 19.30 - HOLUBY, Mestské divadlo Žilina
MŠ P4
- 8:30 - HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica
Synagóga, Štúrova ul., Brezno
-
9.00 a 11.00 – MAMUSIU, COZ TO ZA PTASZEK (v poľštine s titulkami)
Iga Jambor-Skupniewicz, Teatr Agrafka, Chmelno, Poľsko -
17.30 – MAMUSIU, COZ TO ZA PTASZEK (v poľštine s titulkami)
Iga Jambor-Skupniewicz, Teatr Agrafka, Chmelno, Poľsko
MŠ Hradby
- 11:00 - HUNCÚT GAŠPAR, Divadielko Concordia, B. Štiavnica
Predstavenia v obciach a na školách
- 10.00 - DK Č. Balog - PES JEANA LABADIEHO a DREVENÁ KRAVA, DK ZŠ St. Tekov
- 12.00 – DK Podbrezová - VLAK DO NEBA, DM Vaša Banda, Žilina
- 22.00 - Klubové programy pre účastníkov festivalu
22. 9. 2017
Sála MsDK, Švermova 7, Brezno
- 10.00 - ANNA FRANKOVÁ, Nové divadlo Nitra
- 19.00 -ANNA FRANKOVÁ, Nové divadlo Nitra
Synagóga, Štúrova ul., Brezno
- 9.00 a 11.00 - JOLANA A JONATHAN / OSTROV – DDS Hugo BB a DDS Modré Traky, Vráble
M-Klub, Švermova 7, Brezno
- 14.00 – WORKSHOP PRE MLADÉ DIVADLO, lektorka: Iga Jambor-Skupniewicz
- 22.00 - Záverečné spoločenské stretnutie organizátorov a účastníkov festivalu s predstaviteľmi mesta a sponzormi.
Portál www.kamdomesta.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné sa prihlásiť vopred.