Pri príležitosti 15 ročného pôsobenia skupiny Cigánski diabli sa pripravuje tour pod názvom: "Galavečer 15 rokov Cigánski diabli".

Koncert Cigánski Diabli - Galavečer 15 rokov sa uskutoční v novom termíne: 

  • 15.09.2022 - Bratislava Card Cabaret***
  • 11.10.2022 - KD Topoľčany
  • 16.10.2022 - DK Trnava
  • 17.10.2022 - Dom odborov Žilina
  • 24.10.2022 - Cisársko - kráľovská historická jazdiareň Nové Zámky

So sprievodom orchestra a speváckeho zboru odznejú rôzne skvosty z dielne "diablov", s videonahrávkami iných známych umelcov si zaspomínajú na doterajšiu spoluprácu a o hovorené slovo sa postará skúsený moderátor Štefan Skrucaný. 

Zdroj: Cigánski Diabli

***Úvodný slávnostný VIP koncert Bratislava - limitovaný počet divákov - max.100. Pre skalných fanúšikov a pozvaných hostí máme pripravenú honosnú večeru, nápoje, fotenie s umelcami a podpisovanie kariet. Po koncerte nasleduje after-party s hosťujúcou kapelou, ktorá zabezpečí zábavu až do rána.

Koncert aj after-party sa budú konať na adrese:  Ivánska cesta 26, Bratislava 

Turné započne v Bratislave v krásnom novootvorenom Card Cabarete, kde pre divákov so zakúpenymi VIP vstupenkami, hneď po koncerte začína veľkolepý žúr so živou hudbou, švédskymi stolmi a nesmie chýbať ani veľká autogramiáda!

Na koncerte bude diablov sprevádzať komorný orchester a zbor, nebudú chýbať gratulácie od všetkých významných hostí, s ktorými úspešní muzikanti za tieto roky spolupracovali a môžte sa tešiť taktiež na moderátora večera- Štefana Skrúcaného.

Nenechajte si ujsť tento jedinečný večer!

Ďalej budú pokračovať v mestách- Topoľčany, Trnava, Žilina a Nové Zámky.