V máji roku 2023 prinesie SHOW SLOVAKIA na Slovensko nezabudnuteľnú veľkolepú show.

V rámci česko-slovenského turné v Bratislave vystúpi s jediným koncertom prvý svetový tanečný orchester CONCORD ORCHESTRA. Symfonický orchester sa predstaví s programom SYMFONICKÉ ROCKOVÉ HITY. Profesionálni hudobníci z rôznych regiónov sveta vystupujú pod vedením talianskeho dirigenta Fabia Pirolu.

Budú sa hrať najlepšie hity od interpretov ako je napríklad: Metallica, AC/DC, Nirvana, Kiss, Deep Purple, Pink Floyd, Queen, Roxette, Linkin Park, Scorpions, Muse, Evanescence, System of a Down, Rammstein.

Hudobníci symfonického orchestra budú vykonávať aranžovanie diel slávnych hudobných skupín tak aby Vás znovu a znovu ohromili perfektnými tónmi rockových hitov! Symfonický orchester hrá na pódiu všetky skladby naživo a bez hudobných stojanov. Svetelné efekty doplnené o projekciu vytvoria jedinečnú atmosféru a očarujúcu show.

Viac ako 7 rokov existencie symfonického orchestra, ktorý si získal sledovanosť viac ako tri milióny ľudí. V Petrohrade bol zaznamenaný rekord v počte návštevnosti, do Ľadového paláca prišlo viac ako 18 000 divákov.