V MÁJi začína sezóna PRAVEJ OVČEJ BRYNDZE. Na Podpoľaní ju už po štvrtýkrát otvárame podujatím DEŇ BRYNDZE v spojení s TRHOM PLEMENNÝCH BARANOV. Príďte sa v sobotu 13.5.2023 o 10:00 hod. k nám nielen zabaviť a oddýchnuť si, ale aj podporiť slovenských chovateľov oviec a spracovateľov ovčieho mlieka, nakúpiť poctivé ovčie výrobky priamo od prvovýrobcov a podporiť tak myšlienku PROPAGOVAŤ A PODPOROVAŤ PRODUKCIU A SPOTREBU TRADIČNÝCH SLOVENSKÝCH POTRAVÍN BRYNDZE, JAHŇACINY A BARANIHY.

Zdroj: masarykov-dvor.sk

Pripravený je pre Vás bohatý kultúrny program. Tešiť sa môžete na vystúpenia folklórnych súborov z celého Slovenska. Na pódiu vystúpi Detský folklórny súbor RatolesťFolklórna skupina Detvani, Folklórny súbor Zobor z Nitry, Folklórny súbor Detva z Detvy, Folklórny súbor Zemplín z Michaloviec a na záver koncert známej slovenskej skupiny MAFIA CORNER. Celým programom Vás bude sprevádzať moderátor Marcel Forgáč.

Okrem iného je tento rok pre návštevníkom pripravený remeselný a farmársky trh, ukážka tradičných regionálnych remesiel, MINIZOO so živými zvieratkami, detský labyrint, motodráha s detskými štvorkolkami, jazda na koni a ďalšie zaujímavé atrakcie a novinky...

(Vstupenky čoskoro aj v ONLINE PREDAJI) 

Všetky info ohľadom podujatia sú a budú pribúdať v udalosti na fb Deň bryndze 2023.