Vyperte si šušťáky, nahoďte vzorovanú košeľu a požičajte si kravatu od otca, Kultúrny dom Tabačka vás pozýva na párty – otvárcí koncert sezóny, aký tu ešte nebol. 

Obrusy budú biele a naškrobené, poháre krištáľové a pálenka bude tiecť potokom. Zažite žúrku v štýle, na ktorý spomínajú vaši rodičia. Usaďte sa a nechajte sa unášať hudbou za svitu svetla odrážaného z diskogule.

Pripravte sa na špeciálne podujatie v štýle košického kultúrneho domu začiatku deväťdesiatych rokov. Všetci si sadneme za jeden stôl, ale náš line-up sa postará o to, že pri ňom dlho neobsedíte. Za splený dresscode vás odmeníme welcome drinkom a pripravujeme aj dobové pohostenie.

Do tanca nám zahrá jedinečný Murman Tsuladze. Každý, kto videl koncert tohto gruzínsko-francúzskeho hudobného génia naň spomína ako na magický zážitok. Niet sa čomu čudovať, keď v jeho životopise nájdeme okrem hudobnej kariéry aj povolania ako svadobný podvodník, záchranca krásnych žien na hodvábnej ceste a predavač lietajúcich kobercov. V súčasnosti sa už venuje výhradne hudbe. V jeho elektropopových skladbách nájdete ódy na lásku a krásu žien opísané tak, ako ich môže vnímať len gruzínsky alfasamec.

Nebude na to sám, o zábavu do neskorej noci sa postarajú DJs ItaloMarioItalo a Trevor Horny, ktorí sú súčasťou zoskupenia Discoteka Avantgarde. Párty svojim setom doplní aj Wnchnz
Kultúrny dom Tabačka je naše nové alterego, ktoré vám bude prinášať otváracie koncerty sezóny zážitkovou formou.

Vstup: 15€ predpredaj / 17€ na mieste / Veľká sála (V cene vstupného je aj dobové pohostenie)