Známa slovenská speváčka Dominika Mirgová po vydaní albumu Wonder Woman, ktorý obsahuje 12 skladieb s tématikou určenou najmä pre ženské publikum prichádza s jedinečnou show na ktorej zaznejú všetky skladby z tohto albumu, vrátane jej najväčších hitov. Bude to špeciálny koncert so živou kapelou, choreografickými prvkami, prekvapeniami počas koncertu a  samozrejme, že sa môžete tešiť aj na špeciálnych hostí z albumu ako Ronie, Sharlotta a ďaľší. 

Zdroj: FB / Dominika Mirgova - Official 

Tým, že sa tento koncert bude hýbať v najväčšej ženskej energii, otvárať ho bude trio krásnych tanečníčiek z Nitry pod názvom Flavour of Kajla, ktoré si pre vás pripravili špeciálnu tanečnú show. Na svoje si prídu aj ženské oči, pretože jediným mužským hosťom na tejto TOUR bude slovenský interpret ADiss, ktorý vás prenesie do atmosféry, ktorú ste mohli zažiť na jeho koncertoch HNN.

Začiatok podujatí bude o 20:00 kedy sa otvárajú brány miest a zároveň začne fotenie a stretnutie s Dominikou, len pre ľudí, ktorí si zakúpia VIP lístok. Po akcii fotenie nebude možné.

Po 3 rokoch Dominika vyráža na svoje tretie životné TOUR, ktoré bude jedinečné a nezabudnuteľné! To si nesmieš nechať ujsť! 

Predskokani: Adiss, Flavour of Kajla